WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań> Wilda > Aerialoft - Studio Aerial & Fitness
loading

Aerialoft - Studio Aerial & Fitness (dawniej: Trap Zone) to poznański klub, który został stworzony przez młodą i energiczną ekpię tancerek z bogatym doświadczeniem w organizacji eventów.

W klubie odbywają się pokazy taneczne i wieczory panieńskie. Można zapisać się na zajęcia grupowe, prowadzone są także lekcje indywidualne - twerk, dancehall, hip-hop, videoclip, fitness, aerial hoop, pole dance i inne.

Na uwagę zasługują zajęcia aerial hoop, czyli trening na podwieszonych pod sufitem kołach. Dzięki nim można wzmocnić swoje ciało, nabrać nowych umiejętności, poprawić wygląd i samopoczucie. To trening dobry dla każdego i ciekawa alternatywa dla pole dance! Trening aerial hoop jest zabawny i bezpieczny, odbywa się z materacami pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora.

Cennik

Niestety, Aerialoft - Studio Aerial & Fitness jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Aerialoft - Studio Aerial & Fitness? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Aerialoft - Studio Aerial & Fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej