WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Kraków> Nowa Huta > Akademia Krav Maga
loading

Akademia Krav Maga Kraków powstała w 2010 roku. Właścicielem szkoły i instruktorem jest Mariusz Zarzeka – licencjonowany instruktor sztuki walki krav maga.

Krav maga to izraelski system walki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się obronić podczas napadu, to te treningi są dla Ciebie. Sam system został opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji. Jego autorem jest Imi Lichtenfelda. Trening krav maga bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka.

Podczas zajęć używa się różnych pchnięć i uderzeń w okolice gardła, oczu, są też kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. Treningi krav maga cały czas zmieniają się, są udoskonalane na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników. Przejmują też z innych systemów obronnych czy sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

Akademia Krav Maga Kraków prowadzi różnego rodzaju treningi krav magi. Są treningi dla dzieci, kobiet, trening z użyciem pałki teleskopowej. Można zapisać się też na zajęcia obrony podczas jazdy samochodem czy z atak z użyciem maczety.

Pałka teleskopowa też służy do saooobrony. Ale jak jej używać żeby czuć się bezpiecznie? W szkole Krav Maga Kraków (Jatomi Bonarka, Pure Jatomi Angel City, Pure Jatomi Bonarka) się tego dowiesz. Krav Maga Krakow nauczy sztuki walki nie tylko dorosłych. Tu także dzieci dowiedzą się czym jest krav maga. Krav maga Kraków (krav maga krakow) to szkoła prowadzona przez instruktorów z doświadczeniem. Krav Maga Academy jest miejscem, które musisz odwiedzić.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Akademia Krav Maga i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  14,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  80,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 96 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Akademia Krav Maga. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Akademia Krav Maga bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Akademia Krav Maga dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Krav maga

Najbliższe:

23/02/2020 18:45:00

Opis zajęć:

Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda. System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Posiada różne pchnięcia i uderzenia na okolice gardła, oczu, kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Krav Maga grupa początkująca CityFit
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Krav maga

Najbliższe:

22/02/2020 12:00:00

Opis zajęć:

Izraelski system samoobrony i walki wręcz opracowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imi Lichtenfelda. System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Posiada różne pchnięcia i uderzenia na okolice gardła, oczu, kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania. Trening w CityFit Kraków Principo.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Akademia Krav Maga ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Akademia Krav Maga

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej