WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Kraków> Stare Miasto > Ashtanga Yoga Kraków
loading

Ashtanga Yoga Kraków (Power Yoga Kraków) to jedyna szkoła ashtangi w Krakowie prowadzona przez Michała Kątskiego. Joga ashtanga jest wszechstronną praktyką która oczyszcza i uzdrawia ciało, rozwija siłę i elastyczność. Joga astanga uczy dystansu i koncentracji, a także wzbogaca serce i wycisza umysł. Ponadto pomaga w walce ze stresem, jest zarówno ścieżką życia, jak i drogą rozwoju duchowego. Brzmi ciekawie? Pora spróbować jogi w praktyce w Astanga Joga Kraków.

Mówi się, że astanga jest dla naszego ciała wartościowa i jest jedną z najbardziej efektywnych odmian jogi. Efektów po praktyce astangi można szukać na poziomie duchowym i psychicznym. A każdy z nas wie, jak ważne są te sfery w życiu. Joga ashtanga Kraków (Ashtanga Yoga Krakow, czy też ashtanga Kraków) sprawi, że osiągniemy balans w życiu.

Joga ashtanga to aktywność dobra dla każdego z nas. Nie ma ograniczeń wiekowych czy ze względu na płeć. Zaletą jest to, że jest praktyką uniwersalną. Wpłynie zbawiennie na nasze ciało – znajdziemy w niej siłę, ukojenie, zdrowie, energię. Korzystanie wpłynie także na nasz umysł – praktyka ashtangi jest procesem samoobserwacji i samoświadomości, który prowadzi do mocy, wiedzy i wolności. Warto wybrać się do Joga Kraków Karmelicka.

Ashtanga Yoga Kraków znana jest też jako Power Yoga lub Power Yoga Kraków. W tej szkole ćwiczymy tylko ashtanga yoga. Joga (Karmelicka) to sprawdzone miejsce, godne polecenia. Power Joga Kraków to setki zadowolonych klientów.

Cennik

Niestety, Ashtanga Yoga Kraków jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Ashtanga Yoga Kraków? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej