WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Kraków> Stare Miasto > Bohema Dance Center
loading

Szukasz w interencie haseł w stylu: burleska Kraków, szkoła tańca Kraków, kurs tańca Kraków, taniec Kraków, burleska Kraków, szkola tanca Kraków, pierwszy taniec Kraków? Szkoła Tańca Bohema to jedna z lepszych szkoły tańca Kraków. Tu nauczysz się czym jest walc wiedeński - pierwszy taniec, burleska taniec, walc angielski - pierwszy taniec, taniec burleska, foto dance, taniec użytkowy Kraków.

Krakowska Szkoła Tańca Bohema Dance Center to miejsce, które powstało z pasji do tańca, z miłości do ludzi. W Szkoła Tańca Bohema każdego klienta traktuje się indywidualnie, ceni, słucha i chce się nauczyć tańczyć! Bohema Dance Center to szkoła, w której zarówno młodzież, jak i dorośli mogą zacząć realizować swoje pasje, odkrywać hobby, mile spędzać wolny czas czy po prostu szkolić to czego już się nauczyli.

Bohema Dance Center prowadzi kursy tańca, warsztaty taneczne, ale także oragnizuje imprezy okolicznościowe. Do grup zazwyczaj można dołączyć w każdym momencie. Tu każdy znajdzie taniec dla siebie. Właściciele Bohema Dance Center przygotowali warsztaty i zajęcia z popularnych technik tanecznych. I tak do wyboru mamy zumbę, burleskę, taniec towarzyski czy salsę. Co ważne zajęcia taneczne nie tylko uczą techniki, ale też spalimy na nich setki kalorii. Nasze figury nam za to podziękują! Zapisz się już dziś i sprawdź na sobie, co taniec potrafi zrobić: dla samopoczucia, wartości i dla figury!

Jeśli szukasz szkoły tańca w Krakowie, która ma dobre opinie, wspaniały klimat, sprawdzonych instruktorów – wybierz Bohema Szkoła Tańca - studio tańca Kraków. Na Myfitweb.pl kupisz wejściówki na zajęcia w promocyjnych cenach, a także Multikarnet Open, dzięki któremu będziesz mógł trenować nie tylko w Bohema Dance Center, ale także w innych krakowskich klubach, szkołach i siłowniach. Kursy tańca Kraków zrobisz z przyjemnością w Bohema Kraków.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Bohema Dance Center i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  145,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 95 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Bohema Dance Center. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Bohema Dance Center bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Bohema Dance Center dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Burleska
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Taniec

Najbliższe:

21/10/2019 18:00

Opis zajęć:

Burleska to styl, który łączy w sobie m.in. taniec kabaretowy, musicalowy, broadway, jazz i klasykę. Choć dziś kojarzy się zazwyczaj ze skąpo ubranymi tancerkami, w rzeczywistości styl ten pomaga odkryć prawdziwą kobiecość i oswoić się ze swoim ciałem. Zajęcia oparte są na technice jazzowej, składającej się z ruchów dopasowanych do akcentów muzycznych i linii melodycznych. Pikantny charakter i specyficzna rytmika sprawiają, że taniec jest niezwykle stylowy, widowiskowy i przesiąknięty kobiecą atmosferą.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Pierwszy taniec - nauka tańca weselnego
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Taniec

Najbliższe:

18/10/2019 19:05

Opis zajęć:

Kurs tańca dla narzeczonych oraz wszystkich par chcących nauczyć się walca lub tańca użytkowego! Będziemy się uczyć choreografii: walca angielskiego oraz wiedeńskiego, jak również tańca użytkowego, który się przyda podczas szalonej zabawy na weselu. Uwaga! Przed zakupem wejściówki zadzwoń i sprawdź, czy kurs ruszył.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zumba
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zumba

Najbliższe:

21/10/2019 19:05

Opis zajęć:

Zumba to prawdziwa energetyczna bomba. Łączy w sobie elementy tańca i aerobiku. Na zajęciach wykorzystywane i mieszane są ze sobą różne style: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Ćwiczenia często wzbogacone są o elementy treningu siłowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Bohema Dance Center? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej