WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Kraków> Podgórze > Centrum Wspinaczkowe Forteca (Ludowa)
loading

Centrum Wspinaczkowe Forteca to aż dwa obiekty w Krakowie. Hala przy ul. Ludowej 6 oddana została do użytku 4.12.2014 roku. Obiekt ma wiele zalet. Jedną z nich jest na pewno lokalizacji – w centrum miasta. Centrum Wspinaczkowe Forteca na Ludowej to aż 740 mkw. powierzchni wspinaczkowej.

Wysokość ściany to 8,5 m, jest aż 42 stanowiska z liną, 2 boulderownie, zróżnicowane ściany i konfiguracje dróg. Możliwości wspinaczkowych jest wiele.

Centrum Wspinaczkowe Forteca to miejsce dla ludzi, którzy kochają aktywny tryb życia. I do takiego też stylu właściciele chcą przekonać swoich gości. Wspinaczka to ogólnorozwojowa dyscyplina sportu, która wpływa nie tylko na naszą kondycję, ale też samodyscyplinę. Ćwiczy tu ciało, ale też charakter.

Centrum Wspinaczkowe Forteca oferuje sekcje sportowe i rekreacyjne na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci i dorosłych. Dostępne są także zajęcia dla osób z niepełnosprawnością. Rodzice zorganizują tu urodziny dla dzieci, a także warsztaty wspinaczkowe dla grup szkolnych i przedszkolnych. Firmy mogą urządzić imprezy integracyjne ze wspinaczką w tle czy też kursy skałkowe.

Oczywiście Centrum Wspinaczkowe Forteca zapewnia szkolenie wstępne dla osób początkujących. Każdy klient może liczyć na fachową opiekę zespołu instruktorów wspinaczki. Centrum Wspinaczkowe Forteca przy ul. Ludowej w Krakowie dostosowane jest dla osób z niepełnosprawnością. Dojazd komunikacją miejską nie stanowi problemu – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Na terenie Fortecy – Ludowa 6 znajdują się: sala do organizacji imprez okolicznościowych, wypożyczalnia sprzętu, 2 szatnie z prysznicami, bezpłatny parking, WiFi.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

Film

Opinie

Trenowałeś w Centrum Wspinaczkowe Forteca (Ludowa)? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Centrum Wspinaczkowe Forteca (Ludowa)

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej