Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Opinie Dodaj opinię

5/5

Średnia ocen Champion Gym & Fitness

Karolina Stefaniak
Haze

Polecam, nowoczesna siłownia z duża ilością sprzętów, wszystko jest zadbane, atmosfera spoko, nie trzeba czekać na żaden przyrząd bo jest ich dużo. Poza siłownia maja tez fajne spa i zajęcia np z zumby czy fitnessu.

30/04/2020 17:13:50
Renata Kruk
Haze

Świetna siłka z fajnie wyposażonym kompleksem SPA, ciekawymi zajęciami, nowoczesnym sprzętem oraz najlepszym masażami w Toruniu.

27/08/2019 13:04:53
Filip Fijałek
Haze

Najlepsza siłownia w Toruniu, przede wszystkim ze względu na wybór zajęć oraz nowoczesny sprzęt na siłowni i jego ilość. Co więcej strefa SPA, sauny i masaże - rewelacja.

23/08/2019 08:23:29
Zuzanna Traczka
Haze

Od zawsze unikałam siłowni jak ognia, przerażał mnie trochę taki sposób na trzymanie dobrej formy... wiecie, tłumy ludzi, osobie nieśmiałej trochę ciężej się jest przełamać. Za namową przyjaciela jednak pokonałam swój strach! Postanowiłam zapisać się na jumping fitness, czyli zajęcia z użyciem małych trampolin, bo wydawały mi się całkiem fajne jak na moje początki z podobnymi placówkami. I zakochałam się strasznie, cudowna zabawa, polecam każdemu niezależnie od wieku!!! Poza tym z moją trenerką personalną mam fantastyczny kontakt, kobieta do rany przyłóż. To było dla mnie bardzo ważne, bo łatwo zniechęcam się przez nieodpowiednie podejście. W ogóle atmosfera jest świetna. Nie wiem jak w innych siłowniach, wszak nie planuję póki co przenosić się w inne miejsce, ale tutaj jest trzymany wysoki poziom pod każdym względem. Polecam choćby przejrzeć stronę, mają wiele interesujących pozycji w ofercie. Nawet masaże i SPA.

20/08/2019 11:59:51
Martyna Kowalczyk
Haze

chodzę tutaj na świetne zajęcia fitness :) siłownia jest bardzo nowoczesna a karnety są w całkiem atrakcyjnych cenach

12/08/2019 12:33:19
Mariusz Mech
Haze

siłownia 10/10! nowoczesny sprzęt, najlepsza strefa SPA jaką widziałem i bardzo fajny wybór zajęć

01/08/2019 14:46:14