WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Sochaczew > Cross-Park Full Body Workout
loading

Cross Park Sochaczew to kameralna siłownia doskonale znana aktywnym mieszkańcom miasta. „Siłownia inna niż wszystkie” – reklamują ją właściciele i faktycznie coś w tym jest, bo klub ma swój wyjątkowy klimat. Byliśmy, sprawdziliśmy, potwierdzamy. Cross Park w Sochaczewie to połączenie trzech stref: cardio, maszyn i cross treningu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – są bieżnie, schody, rowery, maszyny, wiosła.

Siłownia w Sochaczewie to także przestronna sala do treningu funkcjonalnego. Jeśli więc szukasz w Internecie haseł: Siłownie Sochaczew, siłownie w Sochaczewie, klub fitness Sochaczew, to dobrze trafiłeś. Cross Park z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

W Cross Park o bezpieczeństwo klubowiczów dba instruktor, który wyjaśni, pomoże, pokaże – jak prawidło ćwiczyć i jak osiągać efekty. Jeśli szukasz zajęć fitness w Sochaczewie, to Cross Park także ma dla Ciebie ofertę: zdrowy kręgosłup, HIIT, cross, a także cross dla początkujących i młodzieży. Dzięki zajęciom grupowym dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania w Cross Parku można spędzić aktywnie czas z całą rodziną. Wzrasta nasza równowaga, koordynacja i zręczność. A szczupła sylwetka jest tylko dodatkiem!

Cross Park (ul. Olimpijska 3 Sochaczew) specjalizuje się w treningu cross, jak sama nazwa wskazuje. Zajęcia kształtują postawę, budują siłę, mięśnie i poprawiają wytrzymałość, elastyczność, moc, szybkość i wydolność organizmu.

Siłownia (Sochaczew) prowadzi też treningi personalne. Klienci klubu fitness mogą umówić się na indywidualne zajęcia z trenerem, który dopasuje program treningowy i dietę dla konkretnej osoby, biorąc pod uwagę jej uwarunkowania. Jeśli więc borykasz się z jakimiś schorzeniami, chorobami przewlekłymi, a chcesz aktywnie żyć – warto poradzić się specjalisty. I w Cross Parku właśnie taką poradę znajdziecie.

Cross-Park Full Body Workout znajduje się w dwóch lokalizacjach: ul. Olimpijska 3, Sochaczew i ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 85 w Paprotni.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Cross-Park Full Body Workout i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  11,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia i siłownię.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  65,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia i siłownię.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  100,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 27 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Cross-Park Full Body Workout. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Cross-Park Full Body Workout bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Cross-Park Full Body Workout dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Zdrowy kręgosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 11.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

25/01/2020 10:00:00

Opis zajęć:

Na tych zajęciach zniwelujesz skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastycznisz, zmniejszysz napięcie mięśni, przywrócisz równowagę mięśniową oraz poprawisz stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Regularne ćwiczenia rozciągają mięśnie, korygują postawę, co wpływa na zniwelowanie bólu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Cross
Tylko na myfitweb Wejściówka od 11.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

22/01/2020 18:30:00

Opis zajęć:

To bardzo intensywny 60 minutowy trening cardio. Składa się on z kilku kilkuminutowych rund ćwiczeniowych. W każdej rundzie wykonujemy inny zestaw ćwiczeń z pewną powtarzalnością. Trening przeznaczony jest dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, bowiem przy technicznie wykonywanych ćwiczeniach możemy spalić nawet do 700kcal, dodatkowo nasz metabolizm wskazuje na najwyższy poziom, co zapewnia spalanie jeszcze wiele godzin po treningu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Cross początkujący
Tylko na myfitweb Wejściówka od 11.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

23/01/2020 19:30:00

Opis zajęć:

Ten typ zajęć jest świetny, aby poprawić ogólną kondycję fizyczną oraz wzmocnić ciało. Przeplatają się tu ćwiczenia na spalanie, wzmacnianie, rzeźbienie i ujędrnianie, co przy dodatkowym zachowaniu odpowiedniej diety daje świetne efekty w dość szybkim czasie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Cross-Park Full Body Workout ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Cross-Park Full Body Workout

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej