WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Raszyn> Di Somma Dance Studio
loading

Di Somma Dance Studio Raszyn to szkoła tańca założona w 2006 roku. Uczy tańca dorosłych i dzieci już przeszło 10 lat! Szkoła tańca w Raszynie została założona przez Mario i Katarzynę Di Somma, zawodową parę taneczną, która reprezentuje Polskę na turniejach międzynarodowych i mistrzostwach. Mario i Katarzyna Di Somma z tańcem związani są od lat. Swoje umiejętności i kwalifikacje szkolili w Londynie, który jest przecież stolicą tańca. Pokazy, szkolenia, lekcje – od lat para przekazuje swoją taneczną wiedzę innym.

Katarzyna Osińska - Di Somma to tancerka najwyższej międzynarodowej tanecznej klasy “S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Szkoliła się m.in. u Iwony i Arkadiusza Pavlovic oraz Agustina Egurroli. Także w Londynie trenowała pod okiem najlepszych i brała udział w najbardziej prestiżowych turniejach tańca w Wielkiej Brytanii. Podobnie jak Mario Di Somma. To wielokrotny zwycięzca konkursów tanecznych. Udzielał licznych pokazów w Anglii, Południowej Afryce, Francji, USA, Szkocji oraz Irlandii. Wraz z Katarzyną miał przyjemność wystąpić w teledysku z Georgem Michaelem! Oraz u Sophie Ellis-Bextor, w hicie Murder On The Dance Floor. Mario Di Somma i "Taniec z gwiazdami"? Tak, zgadza się. Szerszej publiczności znany z występu w 7. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zajął 5. miejsce. Założyciele i instruktorzy szkoły Di Somma Dance Studio Raszyn reprezentują więc wyjątkową wiedzę, kunszt taneczny i umiejętności. Warto uczyć się tańca od najlepszych!

Di Somma Dance Studio Raszyn to szkoła za którą stoją profesjonaliści z doświadczeniem. Oferuje pełen wachlarz usług. Nauczymy się tu nie tylko tańczyć. Na miejscu organizowane są także zajęcia fitness. Znajdziemy aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale też singli, seniorów, pań i panów. A wśród zajęć m.in.:

• Roztańczony przedszkolak
• Balet i jazz dla dzieci
• Trampoliny dla pań (lub panów)
• Latino solo dla pań
• Breakdance dla dzieci
• ABT
• Zumba
• Taniec towarzyski

Di Somma Dance Studio & Fitness mieści się w Raszynie na ul. Poniatowskiego 21. Zajęcia taneczne i sportowe odbywają się przez cały tydzień – o różnych porach, dlatego na pewno znajdziemy coś dla siebie. Jeśli więc szukasz zajęć fitness Raszyn czy zajęć w stylu taniec nowoczesny Raszyn wybierz się do tej szkoły.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Di Somma Dance Studio i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  21,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia fitness i taneczne.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  219,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 169 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Di Somma Dance Studio. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Di Somma Dance Studio bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Di Somma Dance Studio dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Roztańczony przedszkolak
Tylko na myfitweb Wejściówka od 21.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

23/09/2019 16:00

Opis zajęć:

Zajęcia te są połączeniem ćwiczeń z nauką podstaw tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Kształtują nie tylko zdrową sylwetkę i koordynację ruchową, lecz także charakter.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Balet & Jazz dzieci
Tylko na myfitweb Wejściówka od 21.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/09/2019 16:15

Opis zajęć:

Na tych zajęciach każda dziewczynka będzie mogła nauczyć się magicznych choreografii i poczuje się jak prawdziwa księżniczka! Układy będą zawierać elemanty baletu, tańca modern oraz akrobatyki. Podstawy tych form tańca przekazne będą podczas zajęć w ciekawej, zabawowej formie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Balet & Jazz junior (dzieci 7 – 12 lat)
Tylko na myfitweb Wejściówka od 21.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/09/2019 17:00

Opis zajęć:

Balet – to taniec klasyczny. Samo słowo balet pochodzi od włoskiego ballo (taniec), ale balet to nie tylko taniec – to sceniczna forma będąca połączeniem tańca, muzyki i oprawy scenograficznej. Poprawne użycie słowa balet odnosi się bowiem do spektaklu odbywającego się na scenie, natomiast termin taniec klasyczny opisuje technikę tańca. Jazz – to taniec ruchu. Jazz dance jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz akrobatyki. Jest to taniec dynamiczny, a wszystkie ruchy są precyzyjne.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Di Somma Dance Studio? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Di Somma Dance Studio

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej