WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Dom Jogi Warszawa to miejsce dla osób, które chcą czegoś więcej, dla tych, którym oferta innych szkół nie odpowiada. Dom Jogi na Bielanach organizuje zajęcia ruchowe mobilne i stacjonarne. Usprawnią, zrehabilitują, są dla osób, które szukają zajęć z aspektem zdrowotnym np. z wadami kręgosłupa. Dom Jogi organizuje też zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem elementów jogi i technik świadomego oddychania, zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych.

Wiele osób, szczególnie mających siedzący tryb pracy, uskarża się na bóle pleców, kręgosłupa. Te osoby szukają też relaksu po stresujących chwilach w pracy. Osoby aktywne zawodowo często nie mogą czasowo dostosować się do godzin oferowanych przez większość szkół, a w Domu Jogi podejście do klienta jest indywidulane. Kadra jest wykwalifikowana, doradzi, pomoże, postara się rozwiązać problemy zdrowotne.

Szukasz zajęć Joga Żoliborz lub joga Bielany (Joga Warszawa Bielany, Joga Bielany Warszawa)? Dom Jogi będzie odpowiednim miejscem dla Ciebie!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Dom Jogi i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Do wykorzystania na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 188 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Dom Jogi. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Dom Jogi bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Dom Jogi dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Joga

Najbliższe:

09/12/2019 20:00

Opis zajęć:

Systematyczne praktykowanie jogi już po kilku tygodniach wpływa pozytywnie na samopoczucie, sylwetkę, zmienia sposób poruszania się oraz nastawienie do świata. Jogę może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek i kondycję, stopniowo dochodząc do doskonałości. Polecamy jogę osobom, które dotąd nie ćwiczyły ale czują, że ich sprawność pogorszyła się i chcą temu przeciwdziałać. Polecamy jogę osobom, które są aktywne w innej dyscyplinie – dla nich będzie to okazja do lepszego rozciągnięcia i rozluźnienia ciała, a także pracy z poszczególnymi grupami mięśni, często nieużywanymi podczas rutynowych treningów. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach do 10 osób, dzięki temu masz bezpośredni kontakt z nauczycielem, który dostosowuje ćwiczenia do Twoich możliwości i potrzeb.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

5,0

Opinie

Dorota Starzyńska
Dorota Starzyńska
Haze

Kameralne grupy, nauczyciel ma czas poćwiczyć i porozmawiać z każdym.

01/03/2017

Trenowałeś w Dom Jogi? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej