WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Fighter's Fitness Polna
loading

Znalezienie dobrej szkoły walki spośród tylu szkół jest nie lada wyzwaniem, dlatego przychodzimy Ci z pomocą. Jeżeli zależy Ci dobrej nauce samoobrony to wybierz Fighter’s Fitness na ulicy Polnej 7a. Klub posiada również drugą warszawską lokalizację na Bemowie!

Szkołę walki Fighter’s Fitness tworzy grupa przyjaciół, których połączyła pasja do sportu. Zespół razem z założycielem szkoły Istvanem Nagy są od wielu lat związani ze sportem, a sam właściciel trenuje od ponad 20 lat różne style i sztuki walki. Jak widać to bardzo doświadczony zespół w skład którego wchodzą tacy instruktorzy jak: wspomniany wcześniej Istvan Nagy, Cezary Papis, Karol Rawa, Jacek Rawa, Michał Maleszewski, Paweł Szczepański, Michał Woźniak oraz Piotr Karpiuk. Krav maga Warszawa Mokotów? To tylko Fighter’s Fitness!

Oferta klubu jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są takie zajęcia jak: krav maga, defendo, safe kid, safe teen, kickboxing, old boys, grappling oraz safe woman.

Klienci chwalą sobie atmosferę panującą w klubie oraz profesjonalne podejście do zajęć. Jak sami piszą: “bardzo duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo”. Czy warto przyjść do Fighter’s Fitness? Przyjdź i sam się przekonaj!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fighter's Fitness Polna i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 189 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fighter's Fitness Polna. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fighter's Fitness Polna bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fighter's Fitness Polna dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

30/09/2020 19:00:00

Opis zajęć:

System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Posiada różne pchnięcia i uderzenia na okolice gardła, oczu, kopnięcia w strefę krocza oraz w nogi. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Opinie

Trenowałeś w Fighter's Fitness Polna? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej