WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Fit-Expert to nowa, klimatyzowana siłownia i fitness na ulicy Mylnej. Poznański fitness klub znajduje się w doskonałej lokalizacji – 200 metrów od Rynku Jeżyckiego! Siłownia wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia firmy OLYMP - uznanego producenta sprzętu siłowego. Z pewnością korzystanie z dobrych i bezpiecznych maszyn wpłynie na efektywność ćwiczeń. Personel klubu dokłada starań aby klubowicze czuli się zmotywowani, a czas w klubie minął im w miłej atmosferze.

W ofercie klubu znajdą coś dla siebie zarówno panie, jak i panowie. Dla kobiet prowadzone są różne zajęcia grupowe. Panowie mogą korzystać z siłowni, ale także z zorganizowanych zajęć! Do wyboru jest: płaski brzuch, interwał, pump, TBC. Klienci Fit-Expert zrelaksują się na zajęciach jogi i zadbają o kręgosłup.

W Fit-Expert jest też strefa cardio, wyposażona w rowery stacjonarne, orbitreki oraz bieżnie. Ci, którzy potrzebują konsultacji lub pomocy fachowca, mogą skorzystać z usług trenera personalnego. Ten ustaleni indywidualny plan działania, dopasuje rodzaj i czas ćwiczeń, czas odpoczynku oraz suplementację.

Fit Expert to siłownia (Poznań) jedyna w swoim rodzaju. Grafik znajdziesz na Myfitweb.pl. Dlaczego warto wybrać Fit Expert? Fit Expert Poznań to nowoczesne siłownie (Poznań). Fitexpert to też dobra lokalizacja. Siłownia Jeżyce będzie doskonałym wyborem dla mieszkańców dzielnicy (siłownia Poznań Jeżyce, siłownia Mylna Poznań, silownia Poznan, siłownia Jeżyce Poznań, siłownia Poznań Mylna). Siłownie w Poznaniu są różne, ale Fit Expert Gym jest jeden! Siłownia (Poznan) będzie dobrym wyborem dla wielbicieli treningu na maszynach, ale także dla tych, którzy wolą zajęcia grupowe.

Cennik

Niestety, Fit-Expert jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej
5,0

Opinie

Sandra Gosk
Sandra Gosk
Haze

26/06/2017

Trenowałeś w Fit-Expert? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej