WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Bielsko-Biała> Fitness Center 24
loading

Fitness Center 24 (Fitness Club 24) to zajęcia i siłownia w jednym miejscu. Sala treningowa w Fitness 24 Bielsko to prawie 900 mkw. i aż sto urządzeń do ćwiczeń. Wśród nich jest cała gama sprzętów siłowych i kondycyjno-spalających.

W Fitness Center 24 kadra trenerska pomoże stworzyć profesjonalny plan treningowy oraz na bieżąco służy fachowym doradztwem i opieką. Każdy klient, który zapisuje się do Fitness Club 24 jest umawiany na konsultację z instruktorem, która obejmuje budowę jego indywidualnego planu treningowego. Podczas wykonywania ćwiczeń też można liczyć na pomoc kadry – podpowie, doradzi – bo przecież każdy trening jest inny.

Klienci siłowni mogą za darmo (osoby z karnetem) skorzystać z urządzeń takich jak powerplate, pas wibrująco-masujący czy rollomasaż. Te pomogą w utrzymaniu świetnie sylwetki wypracowanej na treningach i wzmocnią efekt ćwiczeń. Fitness 24 to miejsce dla ludzi ze sportową pasją!

W Fitness Club 24 Bielsko można się zapisać także na zajęcia. Do wyboru mamy różne formy aktywności: spalające maksymalną liczbę kalorii, dla relaksu czy taniec połączony z zabawą. Cellu atack, zgrabna sylwetka, rowery, zumba – to tylko niektóre z zajęć prowadzone w Fitness Center 24 w Bielsku-Białej (Fitness Club 24 Bielsko Biała).


Cennik

Niestety, Fitness Center 24 jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Fitness Center 24? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Center 24

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej