WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Bielsko-Biała> Fitness Center 24
loading

Fitness Center 24 (Fitness Club 24) to zajęcia i siłownia w jednym miejscu. Sala treningowa w Fitness 24 Bielsko to prawie 900 mkw. i aż sto urządzeń do ćwiczeń. Wśród nich jest cała gama sprzętów siłowych i kondycyjno-spalających.

W Fitness Center 24 kadra trenerska pomoże stworzyć profesjonalny plan treningowy oraz na bieżąco służy fachowym doradztwem i opieką. Każdy klient, który zapisuje się do Fitness Club 24 jest umawiany na konsultację z instruktorem, która obejmuje budowę jego indywidualnego planu treningowego. Podczas wykonywania ćwiczeń też można liczyć na pomoc kadry – podpowie, doradzi – bo przecież każdy trening jest inny.

Klienci siłowni mogą za darmo (osoby z karnetem) skorzystać z urządzeń takich jak powerplate, pas wibrująco-masujący czy rollomasaż. Te pomogą w utrzymaniu świetnie sylwetki wypracowanej na treningach i wzmocnią efekt ćwiczeń. Fitness 24 to miejsce dla ludzi ze sportową pasją!

W Fitness Club 24 Bielsko można się zapisać także na zajęcia. Do wyboru mamy różne formy aktywności: spalające maksymalną liczbę kalorii, dla relaksu czy taniec połączony z zabawą. Cellu atack, zgrabna sylwetka, rowery, zumba – to tylko niektóre z zajęć prowadzone w Fitness Center 24 w Bielsku-Białej (Fitness Club 24 Bielsko Biała).


Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fitness Center 24 i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia fitness i siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  99,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 7 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Center 24. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Center 24 bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Center 24 dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię w Bielsku-Białej
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Siłownia

Najbliższe:

26/03/2019 04:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię Fitness Center 24 w Bielsku-Białej.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Cellu Atack
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł TBC

Najbliższe:

25/03/2019 08:30

Opis zajęć:

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią naszą kondycję, wzmocnią i ujędrnią wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia poprzedza intensywna rozgrzewka. Często używane są stepy i inne pomocnicze przyrządy: piłki, ciężarki, gumy. Intensywność zajęć jest wysoka, ćwiczenia powtarza się w seriach. Zaangażowane są ramiona, nogi, brzuch.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zgrabna sylwetka
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł ABT

Najbliższe:

25/03/2019 18:00

Opis zajęć:

To bardzo intensywny 60 minutowy trening cardio. Składa się on z kilku kilkuminutowych rund ćwiczeniowych. W każdej rundzie wykonujemy inny zestaw ćwiczeń z pewną powtarzalnością. Trening przeznaczony jest dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, bowiem przy technicznie wykonywanych ćwiczeniach możemy spalić nawet do 700kcal.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Fitness Center 24? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Center 24

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej