WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Kudowa Zdrój> Grota Solna Solana Kudowa Zdrój
loading

Grota Solna SOLANA znajduje się w samym centrum pięknego miasta, jakim jest Kudowa – Zdrój. W malowniczym otoczeniu, podczas pięknych wycieczek, koniecznie trzeba odwiedzić grotę. Klimat w SOLANIE służy nie tylko zdrowiu, ale też urodzie. Właściciele groty postanowili stworzyć mikroklimat morskiej plaży w górskim otoczeniu. I zdecydowanie im się to udało. Sama wizyta w grocie jest wyjątkową atrakcją. Bajkowa sceneria, oświetlone tężnie inhalacyjne wypełnione solanką oraz sól himalajska, z której zbudowana jest grota – warto wybrać się z wizytą. 45-minutowa sesja w grocie jest porównywalna z kilkudniowym pobytem nad morzem. Dla naszego organizmu ma zbawienny wpływ. Polecana dla każdego – od dzieci, przez dorosłych, po seniorów.

Wizyta w grocie ma także właściwości relaksacyjne. Można wygonie usiąść w fotelu, światła w grocie są przyciemnione, muzyka cicho szeleści – to zapewni odpoczynek nawet najbardziej zestresowanym osobom.

Jeśli wybierasz się do Kudowy – Zdrój, koniecznie zaplanuj wizytę w Grocie Solnej Solana. Wejściówkę w promocyjnej cenie kupisz na Myfitweb.pl dla siebie i dla rodziny. Polecamy taki seans! Na zdrowie.

Cennik

Niestety, Grota Solna Solana Kudowa Zdrój jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Grota Solna Solana Kudowa Zdrój? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Grota Solna Solana Kudowa Zdrój

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej