WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Grota Solna na poznańskim rynku ma niesamowity klimat. W sercu miasta można przenieść się do świata górskiej jaskini. Dzięki grze świateł i efektom dźwiękowym zrelaksujemy się i odprężymy po ciężkim dniu. Wizyty w grocie solnej mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

W Grocie Solnej Rynek ściany wyłożone są naturalnymi bryłami krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego i Kłodawy. Nad naszymi głowami wiszą solne sople, a podłoga wysypana jest drobnokrystaliczną solą i jest podgrzewana. Wnętrze groty spokojnie można określić jako bajkowe i nie będzie to nadużycie. W środku są też podświetlane kaskady oraz tężnie wytwarzające leczniczy aerozol solny. Całości dopełnia niezwykła gra świateł, kojąca muzyka, śpiew ptaków, szum wody spływającej po kamieniach. Można się wyciszyć i odprężyć.

Wizyta w Grocie jest wspaniała nie tylko dla zmysłów, ale także dla zdrowia. Seans, który trwa tu 50 minut jest równoznaczny z kilkudniowym pobytem nad morzem! To mówi samo za siebie. Powietrze jest tam dziesięciokrotnie czystsze niż na zewnątrz. Regularne wizyty wzmacniają odporność, poprawiają kondycję, podnoszą koncentrację oraz wspomagają leczenie wielu schorzeń.

W Grocie Solnej Rynek odbywają się zajęcia jogi i dla seniorów. Warto także przyjść z dziećmi i spędzić wolny czas w odprężający sposób.

Sól himalajska sprawdza się nie tylko w kuchni (Poznań grota solna)! Grota solna jest miejscem prozdrowotnym. Każda grota to relaks dla odwiedzającego. Grota solna Poznań na pewno skradnie serca gości. Grota solna Poznań Stary Rynek to też świetna lokalizacja. Wcześniej czy później – na pewno każdy będzie miał ją po drodze. Grota solna w Poznaniu ma szereg właściwości wpływających na nasze zdrowie. Grota solna działanie – jest ogromne! Wystarczy wybrać się na jedną sesję do grota solna (Poznań Świętosławska) by poczuć moc jaką daje jaskinia solna.

Cennik

Niestety, Grota Solna jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Grota Solna ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej