WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Piaseczno> Inspirations Dance Center
loading

Sprawdzona, kameralna szkoła tańca? Takie jest właśnie Inspirations Dance Center! Jeżeli zależy Ci na nauce wybranego tańca, ale w miłej atmosferze, to koniecznie sprawdź to miejsce! Inspirations Dance Center mieści się w samym centrum Piaseczna na ulicy Puławskiej 34 (blisko centrum handlowego „Fashion House’’).

Inspirations Dance Center to nowoczesna szkoła tańca. Jeżeli chcesz tańczyć jak popularne gwiazdy muzyki pop lub poznać niezwykłe techniki taneczne to odwiedź to miejsce. Dyplomowani instruktorzy tańca pomogą Ci rozpocząć przygodę z tańcem. Jeżeli już tańczyłeś lub aktualnie tańczysz - to też możesz przyjść! Trenerzy nauczą Cię zarówno techniki, jak i zachowania na scenie, umiejętności mimicznych lub aktorskich oraz wiele innych ciekawych rzeczy niezbędnych w tańcu. To szkoła dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeżeli masz troszkę więcej wolnego czasu, proponujemy Ci lekcje indywidualne. Jakie zajęcia oferuje IDC Piaseczno? Każdy znajdzie tu coś dla siebie, także zwolennicy fitnessu: aktywna mama, akrobatyka dla dzieci i młodzieży, zdrowy kręgosłup lub taniec nowoczesny.

Warto wspomnieć o sukcesach tancerzy tej szkoły. Tancerze to wielokrotni zdobywcy podium hip hop’owych oraz jazz’owych. W skład zespołu instruktorów wchodzą: założycielka Dagmara Czachorowska, Bartek Czachorowski, Justyna Ambroziak, Wiktoria Jopek, Agata Ozdoba, Marta Jakubowska, Patryk Czarnecki oraz Aleksander Szczepanowski. W IDC Piaseczno trenujesz z najlepszymi! Na Myfitweb.pl kupisz pojedyńcze wejściówki na zajęcia za 20 zł/ Przyjdź, przekonaj się, że warto tu być! A później pozostaje Ci już tylko kupienie karnetu i reguralne wizyty i treningi.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Inspirations Dance Center i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  18,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  155,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 135 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Inspirations Dance Center ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Inspirations Dance Center

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej