WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Joga Klub to jedna z bardziej znanych warszawskich szkół jogi. Zlokalizowana w samym sercu Warszawy – na ulicy Chałubińskiego 8. Działa od 2004 roku, więc na swoim koncie ma duże doświadczenie! W Joga Klub znajdziemy zajęcia jogi dla każdego. Różnorodność jest niewątpliwie dużym atutem tego miejsca. Klubowicze do wyboru mają jogę Ashtanga na różnych poziomach zaawansowania, winyasę, jogę oraz pilates dla seniorów, a także Jogę medytacyjną Kundalini. W grafiku codziennie stałym punktem jest też Pilates. Zajęcia dla siebie znajdą też panie w ciąży. Słowem: dla każdego coś dobrego.

Warto wybrać się na zajęcia do Joga Klub, gdzie niespodziewanie znajdziesz się w enklawie ciszy w samym centrum wielkomiejskiego życia. Samo miejsce ma przyjazną atmosferę, największe wrażenie robi przestronna sala, z pięknym widokiem na kościół św. Barbary. Do dyspozycji są wygodne łazienki, prysznice, kącik wypoczynkowy z wi-fi, gdzie możesz poczekać na zajęcia i szatnie z szafkami zamykanymi na klucz. Tu po prostu tętni dobra energia, a na zajęciach można nieźle popracować i wynieść spory zapas energii, satysfakcji i ... relaksu.

Na joginów czeka też doświadczona kadra nauczycieli, dla których codziennym życiem jest ich własna praktyka jogi. To pasjonaci, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, W Joga Klub usłyszysz, zgodnie ze słynnym cytatem, że joga to "99 % praktyki, 1 % teorii" (K.Pattabhi Jois). I to najlepiej świadczy o poziomie usług w tej szkole. W Joga Klub zajęcia prowadzi 12 instruktorów, którzy z wykształcenia są np. psychologami, fizjoterapeutami, specjalistami ds. żywienia.

Joga Klub wpasował między dwoma hotelami - Hampton oraz Marriott, w doskonałym miejscu, do którego szybko dostaniecie się każdym możliwym środkiem transportu. Plusem jest też fakt, że szkoła nie wymaga wcześniejszych zapisów na zajęcia.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Joga Klub i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  220,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 196 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Joga Klub. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Joga Klub bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Joga Klub dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Pilates
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

22/01/2020 20:00:00

Opis zajęć:

Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Jest nazwany „treningiem dobrego samopoczucia”. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania - wzmacnia plecy, zyskujemy płaski brzuch i smukłą sylwetkę. Ćwiczenia prowadzą także do odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Ashtanga Joga Prowadzona
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

22/01/2020 10:00:00

Opis zajęć:

Poziom początkujący i średniozaawansowany. Jest to bardzo dynamiczna odmiana jogi, w której każda asana składa się z określonej liczby vinyas, czyli połączenia ruchu z oddechem. Ashtanga pozwala na ciągły rozwój, a dzięki różnorodności każdej z serii może stanowić projekt na całe życie. Joga efektywnie rozgrzewa, energetyzuje, buduje wytrzymałość i świadomość ciała oraz oczyszcza je z toksyn.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Ashtanga Joga Prowadzona & Mysore Praktyka własna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

23/01/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Poziom średniozaawansowany. Ashtanga to najbardziej dynamiczna odmiana jogi, łączy ruch z oddechem. Dzięki powtarzalności sekwencji asan Ashtanga pozwala na ciągły rozwój, a dzięki różnorodności każdej z serii może stanowić projekt na całe życie. Dodatkowo Ashtanga Joga efektywnie rozgrzewa, energetyzuje, buduje wytrzymałość i świadomość ciała oraz oczyszcza je z toksyn. Zajęcia prowadzone - połowa pierwszej serii Ashtangi. Możliwa także praktyka indywidualna mysore. Mysore - Zajęcia dla osób średnio oraz bardziej zaawansowanych.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Joga Klub? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga Klub

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej