WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Praga-Południe > Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego
loading

Joga Sztuka Życia – placówka na ul. Jeziorańskiego na Pradze Południe to miejsce, które powinien odwiedzić każdy fan jogi. Tu poznasz tajniki medytacji, zwiększysz świadomość ciała, ruchów, a także zrelaksujesz się. Do odpoczynku kursanci mają sprzyjające warunki. Mogą też liczyć na pomoc doświadczonych prowadzących – joginów z pasji, z wieloletnią działalnością w zakresie tej aktywności fizycznej. Jeśli szukasz w internecie hasła „Joga Gocław” to dobrze trafiłeś.

Za pośrednictwem Myfitweb.pl kupisz karnet do Joga Sztuka Życia oraz pojedyncze wejściówki w wyjątkowej cenie. To z pewnością zachęci Cię do regularnych treningów i ćwiczeń medytacyjnych.

Joga Sztuka Życia zatrudnia tylko najlepszych instruktorów, którzy zawsze służą radą. Podczas zajęć dla początkujących instruktorzy podpowiedzą, pomogą, ustawią, pokażą jak wykonywać asany. Duży nacisk kładą na poprawność wykonywania ćwiczeń. Ciekawą propozycją jest joga dla kręgosłupa. Jeśli masz problemy z bólami pleców i stawów możesz wyleczyć je odpowiednimi asanami. Terapeutyczne działanie to: wzmacnianie głębokich mięśni kręgosłupa, nauka prawidłowej postawy, rozluźnienie napiętych mięśni.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  25,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 180 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga łączona
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

14/11/2019 20:00

Opis zajęć:

Zajęcia prowadzone są dla osób zarówno początkujących jak i dla tych, którzy praktykują jogę. Program zajęć dobierany jest to możliwości każdego ćwiczącego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga dla kręgosłupa
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

13/11/2019 20:00

Opis zajęć:

Zajęcia skierowane do osób mających problemy z kręgosłupem oraz innymi stawami. Praktyka asan w tej grupie różni się tym od innych zajęć, że wybieramy tylko pozycje, które mają szczególnie terapeutyczne działanie na kręgosłup, a także stawy biodrowe, kolanowe, stawy barków i nadgarstków. Praca w tej grupie nastawiona jest na: – wzmacnianie mięśni głębokich brzucha oraz mięśni miednicy – wzmacnianie głębokich mięśni kręgosłupa – rozciąganie przykurczonych mięśni i ścięgien – wydłużanie kręgosłupa- naukę prawidłowej postawy – rozluźnianie napiętych i zmęczonych mięśni w wygodnych pozycjach ułożeniowych Osoby mające zdiagnozowany problem z kręgosłupem, przychodząc na zajęcia powinny zgłosić go nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga regeneracyjna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

17/11/2019 18:00

Opis zajęć:

Specjalnie dobrana sekwencja pozycji, nazywanych pozycjami regenerującymi, które mają szczególne działanie na odświeżenie organizmu i wprowadzenie w głęboki relaks. Większość pozycji jest wykonywana z dodatkowym podparciem (koce, wałki, etc.) i jest utrzymywana przez kilka minut.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga Sztuka Życia – Jeziorańskiego

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej