WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Joga Życia to szkoła jogi w Katowicach. Zajęcia prowadzone są w oparciu o tradycję Hatha Jogi wg. BKS Iyengar`a. Joga Życia prowadzi zajęcia dla osób w każdym wieku i o różnych stopniach zaawansowania. Są też zajęcia dla kobiet w ciąży i dzieci, acro yoga czy vinyasa.

Joga to doskonały wybór dla każdego - może być praktykowana w każdym wieku w każdym stopniu zaawansowania. Joga Życia ma też zajęcia dla osób z ograniczeniem ruchowym czy zdrowotnym, ćwiczenia są dostosowywane do każdej osoby indywidualnie.

W katowickiej szkole Joga Życia mamy także wybór co do grup jogi. Są zajęcia, w których uczestniczy większa liczba osób, ale możemy też umawiać się indywidualnie. W planie jest praktyka kameralna dla mam z dziećmi, par, przyjaciół, seniorów.

Nigdy nie jest za późno by zacząć i cieszyć się tak wieloma korzyściami płynącymi z jogi. Dlatego też nie czekaj dłużej, kup wejściówkę do Jogi Życia i ćwicz!

Joga Katowice? Wybierz się do klubu Joga Życia (Joga Życia Katowice). To szkoła jogi (Katowice), w której dowiesz się czym jest joga jam, spica joga, joga dla ciężarnych Katowice. Joga Katowice Centrum, joga w Katowicach, Joga Życia Katowice, kurs jogi Katowice, warsztaty jogi Katowice, szkoła jogi, zajęcia jogi Katowice, joga dla początkujących Katowice, akademia jogi Katowice, joga Katowice opinie – jeśli szukasz takich haseł, to dobrze trafiłeś. Myfitweb.pl z pewnością odpowie na Twoje potrzeby!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Joga Życia i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  25,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  150,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 189 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Joga Życia. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Joga Życia bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Joga Życia dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga dla początkujących
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Joga

Najbliższe:

29/02/2020 10:30:00

Opis zajęć:

Kurs przeznaczony jest dla osób które do tej pory nie praktykowały jogi i chcą w systematyczny, uporządkowany sposób rozpocząć praktykę. Kurs jogi to najbardziej podstawowe zajęcia w naszej szkole. Każdy może dołączyć! Kurs trwa trzy miesiące. Co warto wiedzieć: – zachęcamy do regularnego uczestnictwa w zajęciach w czasie kursu; - kurs trwa trzy miesiące i przygotowuje do praktyki w innych grupach, które proponujmy w naszej szkole. - do zajęć można dołączyć w ciągu dwóch pierwszych tygodniu kursu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga ogólna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Joga

Najbliższe:

29/02/2020 09:00:00

Opis zajęć:

Joga ogólna jest dedykowana do osób, które miały już wcześniej kontakt z jogą (około 6 miesięcy praktyki). Poznały na podstawowym poziomie pozycje stojące, siedzące, skłony, wygięcia do tyłu i regeneracyjne. Zetknęły się z pomocami w jodze i mają ogólne pojęcie jak ich używać. Uczęszczały na kursy dla początkujących lub wiedzą jak samodzielnie wykonać świecę i stanie na głowie przy ścianie z asystą (za wyjątkiem osób z przeciwwskazaniami). Na jodze ogólnej dobieramy program i stopień zaawansowania zajęć w zależności od poziomu osób przychodzących na poszczególne zajęcia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Niedzielna Joga dla wszystkich
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Joga

Najbliższe:

01/03/2020 18:30:00

Opis zajęć:

Wprowadzimy nowe warianty podstawowych pozycji, nauczymy się nowych asan z poznanych już wcześniej grup pozycji: stojące, siedzące, skręty, brzuszne, wygięcia do tyłu, odwrócone i regeneracyjne. Będziemy pracować w asanach z podstawowymi problemami kręgosłupa i ciała.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Jan Krukowski
Jan Krukowski
Haze

Nie byłem przekonany do Jogi, po zajęciach u Pani Małgosi wszystko się zmieniło. Bardzo polecam tą szkołę, szczególnie osobom początkującym.

01/03/2017

Trenowałeś w Joga Życia? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga Życia

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej