WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bemowo > KIME Szkoła Walk
loading

Chciałbyś nauczyć się jakiejś sztuki walki? Warszawa to miasto, w którym znajdziemy chyba każdy styl walki, nauczymy się różnych odmian, u różnych instruktorów. Z pomocą przychodzi Szkoła walki KIME, która ma na koncie 30 lat pracy: zajęć, szkoleń, warsztatów. A wszystko po to żeby uczyć sportów walki. Szkoła walki KIME to miejsce z tradycjami, gdzie znajdziemy jedną z lepszych kadr trenerskich. Instruktorzy Szkoły Walki KIME byli wiele razy nagradzani za umiejętności przez Ministra Sportu.

Na jakie zajęcia sztuk walki zapiszemy się w KIME? Wybór jest dość duży. Znajdziemy coś dla dorosłych, dzieci czy młodzieży szkolnej. Są też różne style walk. Krav maga (Bemowo), boks, karate, MMA. Można wybrać też zajęcia street workout, crossfit (Bemowo) czy ju-jitsu (Jelonki). Panie powinny się wybrać na samoobronę dla kobiet. Co ciekawe KIME prowadzi również zajęcia judo w języku angielskim. A także rodzinne soboty, kiedy na sali treningowej spotykają się całe rodziny.

Jeśli zaś szukasz zajęć sztuki walki dla dzieci na Bemowie, to powinieneś rozważyć wszechstronny kurs Sztuki walki Kids, który zawiera w sobie elementy pochodzące z różnych sztuk walki. Składają się na niego podprogramy: judo, karate, krav maga. Karate dla dzieci (Warszawa Wola) prowadzone jest także w osobnej grupie.

Wybierając szkołę walki koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to kto prowadzi zajęcia. W KIME mamy do wyboru kilku znakomitych instruktorów. Wśród nich m.in. Dariusz Bajkowski, Jarosław Malik, Paweł Tomczyk czy Michał Wojtyczka. Szefem trenerów jest tu wspomniany już Dariusz Bajkowski, który posiada mistrzowski stopień 7 dan w karate. Jest opiekunem merytorycznym oraz nauczycielem trenerów i instruktorów. Może pochwalić się państwowymi uprawnieniami trenerskimi "Trener Klasy Mistrzowskiej". Szkoleniowiec kadry narodowej w karate, wykłada na uczelniach wyższych.

Szkoła walki (Bemowo, Jelonki) znajduje się przy ul. Konarskiego 4A. Zaletą z pewnością jest tu łatwy dojazd, w okolicy jest dużo bezpłatnych parkingów, więc zmotoryzowani nie muszą martwić się o miejsce do parkowania.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  17,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?

Opinie

Trenowałeś w KIME Szkoła Walk ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do KIME Szkoła Walk

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej