WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań > Wilda > Koloseum Gym & Fitness
loading

Koloseum Gym & Fitness to zadbana i w pełni klimatyzowana siłownia. Tu ćwiczy się na najlepszej jakości sprzęcie. Na sali treningowej Koloseum Gym Poznań znajdziecie maszyny firmy OLYMP i LifeFitness: bieżnie, stepper, rowery stacjonarne i eliptyczne, maszyny siłowe z dużym obciążeniem, strefę wolnych ciężarów, kilka rodzajów gryfów, hantle - od 1 kg do 60 kg.

Koloseum Siłownia Poznań to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Początkujące osoby mogą liczyć na pomoc trenerów personalnych. Ci podzielą się z każdym praktyczną wiedzą: jak ćwiczyć, jak spalić kalorie, ułożą dietę i trening, zalecą też suplementację. Po ciężkiej pracy można zrelaksować się w saunie i w solarium. Na miejscu kupicie też suplementy diety i wypijcie shake’a proteinowego lub węglowodanowego.

Siłownia Poznań, fitness Poznań, sauna Poznań? Odpowiedź jest jedna! Koloseum Gym Poznań. Są różne siłownie Poznań, ale Koloseum Poznan jest jedno! Koloseum siłownia to miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez ludzi, którzy kochają sport. Jeśli szukasz w internecie haseł: silownia Poznan, siłownia Poznań Wilda, silownie Poznan, siłownia Poznań Rataje, tania siłownia Poznań czy siłownia Wilda – to Myfitweb.pl ma dla Ciebie ciekawą ofertę! Za wejście do Koloseum zapłacicie u nas jedyne 10 zł, za miesięczny karnet 99 zł! Siłownia Poznań Czajcza to miejsce sprawdzone, a wejście do niego u nas jest w dobrej cenie.

Cennik

Niestety, Koloseum Gym & Fitness jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Koloseum Gym & Fitness? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Koloseum Gym & Fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej