WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Piaseczno > Krav Maga Mazowsze Piaseczno
loading

Krav Maga Mazowsze Piaseczno to filia znanej w regionie szkoły Krav Maga Mazowsze. Szkoła prowadzi treningi sztuki walki w Warszawie i okolicznych miejscowościach, jest niezależną firmą szkoleniową nie pozostającą pod presją żadnej organizacji, co daje wolność wyboru w zakresie współpracy z najlepszymi specjalistami ds. samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego, strzelectwa obronnego itp. Krav Maga Piaseczno KMM prowadzi treningi w Szkole Podstawowej nr 1 na ul. Świętojańskiej 18.

Kadrę Krav Maga Mazowsze Piaseczno tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, jednak nie spoczywający na laurach, a stale ćwiczący i podnoszący swój warsztat. Jako nieliczni w Warszawie uczymy Krav Maga w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej. Nie tracimy czasu na trening technik, które nie mają przełożenia na realne zastosowanie.

Celem Krav Maga Mazowsze jest propagowanie Krav Maga jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. - Dbamy o to, żeby treningi były dokładnie przemyślane, jednak nie próbujemy zastąpić treningu walki wykładem – mówią właściciele Krav Maga Mazowsze.

Szkoła podstawowa nr 1 Piaseczno (SP 1 Piaseczno) to miejsce spotkań sekcji krav maga. Jeśli interesuje Cię trening MMA Piaseczno czy właśnie krav maga Piaseczno to ten klub (Piaseczno) jest dla Ciebie! Sztuki walki (Piaseczno) zyskują na popularności, dlatego izraelska sztuka walki krav maga ma swoje pięć minut. Chętnych na treningi jest coraz więcej. Jeśli szukasz w internecie haseł: Piaseczno sztuki walki, Piaseczno klub, treningi MMA Piaseczno, sporty walki Piaseczno czy też krav maga Piaseczno albo sztuki walki Piaseczno – to mamy dla Ciebie dobrą ofertę. Wejściówki na zajęcia sztuk walki, w tym krav magi, kupisz na Myfitweb.pl w promocyjnej cenie.

Cennik

Niestety, Krav Maga Mazowsze Piaseczno jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Piaseczno ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Piaseczno

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej