WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum
loading

Krava Maga Mazowsze Warszawa Centrum znajduje się w Śródmieściu Warszawy przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 4. Sekcja mieści się w szkole podstawowej nr 48. Sekcja Krava Maga Warszawa Centrum jest częścią najpopularniejszej sieci szkół uczących krav magi na Mazowszu, będąc jednocześnie jedną z ponad 15 sekcji szkoły.

Sekcja znajdująca się w centrum Warszawy zaprasza wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności obronne. Na zajęciach nauczycie się bardzo praktycznych i skutecznych metod obronnych.

Na treningach nauczycie się jak obronić się przed nagłymi atakami z użyciem groźnych przedmiotów, kopnięć, uderzeń itp. Większość osób uczęszczających na treningi nigdy wcześniej nie miała żadnego doświadczenia z samoobroną. Zajęcia odbywają się w mieszanych grupach damsko-męskich, dwa razy w tygodniu.

Krav maga to samoobrona. Szkoła Krav Maga Warszawa to trudny wybór, oferta szkół jest rozmaita. A więc krav maga Warszawa - gdzie najlepiej? Szkoła Krav Maga Mazowsze organizuje kurs samoobrony, uczy krav magę. Szkoła to ponad 15 sekcji w stolicy i pod miastem. Np. Krav Maga Pruszków, Krav maga Piaseczno, Krav Maga Warszawa Wola. Jeśli kurs samoobrony Warszawa to godna polecenia jest także placówka szkoły Krav Maga Warszawa Centrum. Tu nauczą Cię czym jest samoobrona (Warszawa), sztuki walki (Warszawa), a same kursy samoobrony odbywają się często, będziesz mógł swobodnie na nie chodzić.

Cennik

Niestety, Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej