WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum
loading

Krava Maga Mazowsze Warszawa Centrum znajduje się w Śródmieściu Warszawy przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 4. Sekcja mieści się w szkole podstawowej nr 48. Sekcja Krava Maga Warszawa Centrum jest częścią najpopularniejszej sieci szkół uczących krav magi na Mazowszu, będąc jednocześnie jedną z ponad 15 sekcji szkoły.

Sekcja znajdująca się w centrum Warszawy zaprasza wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności obronne. Na zajęciach nauczycie się bardzo praktycznych i skutecznych metod obronnych.

Na treningach nauczycie się jak obronić się przed nagłymi atakami z użyciem groźnych przedmiotów, kopnięć, uderzeń itp. Większość osób uczęszczających na treningi nigdy wcześniej nie miała żadnego doświadczenia z samoobroną. Zajęcia odbywają się w mieszanych grupach damsko-męskich, dwa razy w tygodniu.

Krav maga to samoobrona. Szkoła Krav Maga Warszawa to trudny wybór, oferta szkół jest rozmaita. A więc krav maga Warszawa - gdzie najlepiej? Szkoła Krav Maga Mazowsze organizuje kurs samoobrony, uczy krav magę. Szkoła to ponad 15 sekcji w stolicy i pod miastem. Np. Krav Maga Pruszków, Krav maga Piaseczno, Krav Maga Warszawa Wola. Jeśli kurs samoobrony Warszawa to godna polecenia jest także placówka szkoły Krav Maga Warszawa Centrum. Tu nauczą Cię czym jest samoobrona (Warszawa), sztuki walki (Warszawa), a same kursy samoobrony odbywają się często, będziesz mógł swobodnie na nie chodzić.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia bez żadnych dodatkowych opłat typu wpisowe itp.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  150,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 129 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca i kontynuująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Krav maga

Najbliższe:

22/11/2019 18:00

Opis zajęć:

Zajęcia z nowoczesnego systemu samoobrony, walki wręcz i bezpieczeństwa osobistego. Wyjątkowość krav maga tkwi w prostocie, uniwersalności i powtarzalności technik, doborze metod treningowych ukierunkowanych na opanowanie stresu towarzyszącemu ulicznej potyczce, oraz odtwarzaniu prawdopodobnych sytuacji. To podejście sprawia, że system krav maga można zaproponować zarówno silnemu mężczyźnie, seniorowi czy młodej kobiecie. Grupa łączona - zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Warszawa Centrum

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej