WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Żyrardów > Krav Maga Mazowsze Żyrardów
loading

Sekcja Krav Maga Żyrardów KMM to filia dużej i znanej szkoły Krav Maga Mazowsze, która prowadzi treningi w Warszawie i w podwarszawskich miejscowościach. W Żyrardowie zajęcia prowadzone są w Hali Sportowej przy ul. Chopina 1. Treningi prowadzą najlepsi specjaliści ds. samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego, strzelectwa obronnego itp.

Kadrę Krav Maga Żyrardów tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, jednak nie spoczywający na laurach, a stale ćwiczący i podnoszący swój warsztat. Krav Maga Żyrardów uczy krav magi w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej. Na treningach nie traci się czasu na ćwiczenie technik, które nie mają przełożenia na realne zastosowanie. Chcesz podszkolić swoje możliwości? Kursy Żyrardów, szkolenia Żyrardów to także ćwiczenia krav magi.

Celem szkoły jest propagowanie krav magi jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. Treningi są dokładnie przemyślane. Żyrardów dla wszystkich jest miastem otwartym, w szczególności jeśli chodzi o aktywności. Najskuteczniejsze sztuki walki to m.in. krav maga. Sztuki walki – nauka – przyda się każdemu, kto czuje się niebezpiecznie lub chce podszkolić swoje umiejętności. Sztuki samoobrony są dziś bardzo popularne, coraz więcej osób chce je trenować. Jeśli szukasz zajęć dla najmłodszych (Żyrardów dla dzieci) to także możesz zapisać je na krav magę.

Jeśli więc sztuki walki - krav maga – to Żyrardów Chopina będzie trafionym adresem!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Krav Maga Mazowsze Żyrardów i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

  • myfitweb

    Wejściówka

    15,00 /wejście
    • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
    • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
    • Ładowanie...
    Kup teraz
    • Ważna przez 14 dni od daty kupna
    Dodatkowe informacje?
  • myfitweb

    Open

    140,00 /miesiąc
    • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
    • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 96 innych
    • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
    • Brak opłaty wpisowej
    • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
    • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
    Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Krav Maga Mazowsze Żyrardów. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Krav Maga Mazowsze Żyrardów bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Krav Maga Mazowsze Żyrardów dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca i kontynuująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

20/10/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Krav Maga to nowoczesny, praktyczny czerpiący z wielu źródeł (judo, boks, zapasy, ju-jitsu i inne) system samoobrony i walki wręcz. Jako, że granica między tymi dwoma pojęciami jest bardzo płynna potrzebne jest wieloaspektowe podejście do sprawy umożliwiające jednostce w wyniku treningu umiejętność przetrwania niezależnie od kształtu, charakteru i przebiegu starcia. Niemniej jednak istota systemu leży w czymś więcej niż tylko połączeniu ze sobą technik obron, uderzeń, kopnięć oraz rzutów. Sednem jest umiejętność połączenia w ramach każdej jednostki treningowej najistotniejszych technik, taktyk, metod budowania odporności psychicznej oraz kwestii siłowo-kondycyjnych.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Żyrardów ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Żyrardów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej