WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wola > Marcin Topolski Yoga
loading

Marcin Topolski Yoga to szkoła jogi w Śródmieściu Warszawy. Zajęcia grupowe prowadzone są w dwóch lokalizacjach: na ul. Towarowej 22 we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19.30 (joga odbywa się w Jupiter Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym, wejście A). Na zajęcia można się też wybrać do szkoły OH LALA na Ul. Pankiewicza 3. Tu praktyka jogi prowadzona jest we wtorki i czwartki w godzinach porannych: 8:30 – 10:00 – OH LALA. Joga tylko 3 minuty od Metro Centrum? Tak! Idealna wręcz lokalizacja.

Zajęcia prowadzone przez Marcina Topolskiego trwają 1,5 godziny i są dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników. Marcin Topolski Yoga specjalizuje się w jodze kundalini. Jak wygląda praktyka? Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki. To przygotowanie do głównej części zajęć, ćwiczenia szykują ciało i umysł na wyzwania obranej praktyki. Dzięki temu zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji, a zwiększamy efektywność praktyki.

Następnie przechodzimy do krija. To zestaw ćwiczeń ukierunkowany na pewne efekty, nie tylko fizyczne, ale też mentalne. Wykorzystujemy bogactwo tradycyjnych setów, ale towarzyszy nam przy tym poczucie nowości. Z każdym kolejnym treningiem. Tu każdy oddech ma swoje znaczenie. A także asany, mudry. Na pewno ważny jest też odpowiedni czas i kolejność wykonywania pozycji. Jak mówi Marcin Topolski, to bardzo precyzyjne narzędzie do rozwoju fizycznego i osobistego.

Ważnym elementem każdego treningu jogi kundalini jest relaksacja. Nasze ciało potrzebuje restartu żeby w pełni móc zaabsorbować wprowadzane zmiany. Na końcu praktyki zawsze pojawia się medytacja. Wtedy nasz umysł podatny jest na taką technikę. Tu może pojawić się mantra, mudra i technika oddechowa, a także ruch lub połączenie kilku tych elementów.

Zajęcia w szkole Marcin Topolski Yoga będą odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wybierz lokalizację, kup wejściówkę i sprawdź, jak błogo można poczuć się po każdej sesji jogi kundalini.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  23,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Marcin Topolski Yoga. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Marcin Topolski Yoga bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Marcin Topolski Yoga dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga kundalini
Tylko na myfitweb Wejściówka od 23.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

26/01/2021 08:30:00

Opis zajęć:

Zajęcia grupowe prowadzone są w dwóch lokalizacjach: na ul. Towarowej 22 we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19.30 (joga odbywa się w Jupiter Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym, wejście A). Na zajęcia można się też wybrać do szkoły OH LALA na Ul. Pankiewicza 3. Tu praktyka jogi prowadzona jest we wtorki i czwartki w godzinach porannych: 8:30 – 10:00. Wybierz lokalizację przy zakupie wejściówki.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Opinie

Trenowałeś w Marcin Topolski Yoga? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Marcin Topolski Yoga

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej