WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Wrocław > Stare Miasto > Namaste Centrum Jogi Iyengara
loading

Szkoła Jogi Iyengara we Wrocławiu mieści się w Budynku Domu Handlowego Podwale obok Renomy. Na praktykę w Namaste Centrum Jogi Iyengara powinni wybrać się ci, którzy czują wewnętrzną tęsknotę za naturalnością, autentycznością i głębią życia.

W szkole instruktorzy nauczą nas, jak zadbać o swoje ciało i ducha. Dowiemy się też, jak być w pełnym uważnym kontakcie ze swoim wnętrzem na co dzień.

W Namaste Centrum Jogi Iyengara wszyscy uczestnicy zajęć są traktowani indywidualnie. - Każdy z osobna jest istotą jedyną w swoim rodzaju i całkowicie niepowtarzalną – podkreślają właściciele szkoły. Tu ćwiczy się w taki sposób, który uczy szanować granice własnego ciała, ale także sprawdza się jak je przekraczać i stawiać sobie coraz nowsze cele i wyzwania. Brzmi interesująco? Zapisz się na zajęcia do Szkoły Jogi Iyengara już dziś. Po każdych zajęciach będziesz głęboko przekonany, że zrobiłeś coś dla siebie: i dla ciała i dla ducha. Poczujesz się ożywiony i jednocześnie pełny wewnętrznego spokoju. A to zaprocentuje w życiu codziennym.

Namaste joga Wrocław to joga w centrum miasta. Szukasz w internecie takich haseł: Joga Wroclaw, joga Wrocław Podwale, centrum jogi Wrocław, Wrocław joga, joga Podwale Wrocław, joga Wrocław Rynek, Namaste Joga Wrocław Podwale? Oferta serwisu Myfitweb.pl jest dla Ciebie. Kup u nas wejściówkę do Joga Iyengara Wrocław i wybierz się na zajęcia.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Namaste Centrum Jogi Iyengara i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  19,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 189 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Namaste Centrum Jogi Iyengara. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Namaste Centrum Jogi Iyengara bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Namaste Centrum Jogi Iyengara dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga - grupa ogólna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Joga

Najbliższe:

29/02/2020 09:00:00

Opis zajęć:

Dla osób posiadających co najmniej 1 rok regularnej praktyki oraz dla osób początkujących. Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga - grupa zaawansowana
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Joga

Najbliższe:

02/03/2020 18:30:00

Opis zajęć:

Zajęcia dla zaawansowanych joginów. Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga dla dzieci i młodzieży
Tylko na myfitweb Wejściówka od 19.00 zł Joga

Najbliższe:

29/02/2020 11:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia dla szieci (6-12 lat). Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Namaste Centrum Jogi Iyengara? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Namaste Centrum Jogi Iyengara

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej