Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

O MyFitWeb

Co to jest Myfitweb?

W serwisie myfitweb skorzystasz z bazy ćwiczeń i generatora treningów. Dzięki nam skontrolujesz swoje poczynania sportowe. Czekają na ciebie też artykuły, porady, opinie trenerów. Dzienniczek dietetyczny dostępy dla każdego pozwoli zadbać o zbilansowaną dietę. Zaplanujesz swoje posiłki, kalorie i na bieżąco będziesz sprawdzać, jak wygląda ich dzienne spożycie. To wyjątkowo wygodne narzędzie będzie kontrolować plan żywieniowy za ciebie.

System wygeneruje cotygodniowe i comiesięczne raporty, dzięki którym będziesz mogła przyglądać się swoim nawykom. Szybko wyeliminujesz, to co dla ciebie nie jest korzystne. Dla tych, którzy lubią wyzwania przygotowaliśmy coś specjalnego. Do treningu i rywalizacji można zaprosić znajomych. Siostrę, koleżankę z pracy i nawet narzeczonego. Taki pojedynek to też rewelacyjna zabawa!

Dla kogo jest Myfitweb?

Dobrze dobrana dieta i regularne treningi sprawią, że twoje ciało zmieni się szybciej niż myślisz. Myfitweb powstał z myślą o ludziach, którzy prowadzą aktywny tryb życia lub potrzebują motywacji do treningu i zdrowego odżywiania. Myfitweb to także narzędzie pracy dla trenerów i dietetyków.

Myfitweb umożliwia tworzenie społeczności pracowników oraz stosując elementy grywalizacji pobudza ich do podejmowania odpowiednich działań mających na celu poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia. Myfitweb może również służyć jako narzędzie integrujące pracowników danej korporacji i idealnie wypełnia lukę w zakresie świadczeń pozapłacowych.