WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa > Śródmieście > Peron8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
loading

Cierpisz z powodu bólu kręgosłupa, stawów, masz wadę postawy lub inne dolegliwości? Środki przeciwbólowe nie pomagają? Przyjdź do Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji - Peron 8. Centrum znajdziesz na ulicy Królewskiej 47/14 (pierwsze piętro) w Warszawie.

Odwiedź Peron 8 i wybierz usługę, z której chcesz skorzystać. Do wyboru masz: fizjoterapię, masaże oraz zabiegi, które dadzą Ci piękne ciało.

Fizjoterapia daje spore możliwości powrotu do zdrowia np.: terapia manualna holistyczna, terapia manualna, neuromobilizacja tkanek w terapii manualnej, PNF, rehabilitacja stawów skroniowo - żuchwowych, kinesiology taping, rehabilitacja uroginekologiczna oraz autoterapia.

Masaż to idealna narzędzie do leczenia w procesie rehabilitacyjnym. Ciężki dzień w pracy? A może męczący trening? Niezależnie od przyczyny, masaż pozwoli Ci zrelaksować się. Wybierz masaż leczniczy, masaż twarzy, masaż relaksacyjny, masaż regenerujący, masaż limfatyczny, bańką chińską, lub masaż izometryczny.

Piękne ciało to program Peron8, który łączy w sobie masaż, ćwiczenia oraz dietę. Idealne zestaw ćwiczeń do wymodelowania sylwetki. Dzięki diecie i ćwiczeniom pozbędziesz się również toksyn z organizmu. Poprawa samopoczucia gwarantowana!

Zespół Peron 8 to fizjoterapeuci, którzy zajmują się szeroko pojętą pracą z ciałem. Są to doświadczone osoby, które posiadają odpowiednie przygotowanie do rozwiązywania problemów pacjentów. Kadra została stworzona w taki sposób, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Są to: Iwona Janus - Matyszkiewicz, Paulina Wciórka, Filip Doręgowski, oraz Magdalena Kosik.

Dolegliwości po operacji lub chcesz jej uniknąć? Jesteś zmęczony lub zestresowany i straciłeś nadzieję na poprawę? A może dolegliwości ciągle nawracają? Jakikolwiek byłby to powód, wybierz Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji - Peron 8.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

Opinie

Trenowałeś w Peron8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Peron8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej