WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Łowicz > Platinium Gym&Fitness Łowicz
loading

Sieć klubów Platinium Gym&Fitness w końcu zawitała do Łowicza. To w tym mieście został otwarty kolejny klub marki Platinium Gym&Fitness. Podobne obiekty funkcjonują już w Łukowie, Ciechanowie. Jest też Platinium Gym&Fitness Jabłonna.

Na siłowni w Łowiczu znajdziemy nie tylko dziesiątki maszyn treningowych, kadrę trenerską o wysokiej specjalizacji, piękny i nowoczesny obiekt, ale też bogatą ofertę zajęć fitness. I tak do wyboru macie: platinium pump, zdrowy kręgosłup, step & shape, projekt bikini. Wizytówką Platinium Gym&Fitness w Łowiczu są zajęcia trening funkcjonalny – tego po prostu trzeba spróbować. Wycisk pierwsza klasa, a efekty są zauważalne dość szybko przy regularnym ćwiczeniu.

Jeśli więc interesuje Cię fitness w Łowiczu… wybierz się do Platinium Gym&Fitness. Na Myfitweb.pl kupisz wejściówki do tego klubu w promocyjnej cenie – na zajęcia i siłownię – za 12 zł, a także karnety Open.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Platinium Gym&Fitness Łowicz i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  130,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 68 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Platinium Gym&Fitness Łowicz. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Platinium Gym&Fitness Łowicz bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Platinium Gym&Fitness Łowicz dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Trening funkcjonalny
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

16/12/2019 18:00

Opis zajęć:

Zaplanowany ciąg ćwiczeń, od izolowanych do globalnych, obejmujący ruch we wszystkich płaszczyznach. Polega na złożonych ćwiczeniach wielostawowych, angażujących jednocześnie wiele partii mięśni. Trening funkcjonalny, można uznać za trening kompletny – działa na Twój organizm na kilku elementach – pozwoli Ci się solidnie zmęczyć, ale też poprawi kondycję, wytrzymałość angażując do pracy bardzo dużo partie ciała. Ćwiczenia obowiązkowe dla kobiet szukających wyzwań, które dają olbrzymią satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Step & shape
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

13/12/2019 19:00

Opis zajęć:

Są to proste ćwiczenia modelujące sylwetkę z wykorzystaniem sprzętu: stepów i hantli. Lekcje zawierają proste elementy choreografii na stepie przez co doskonale ujędrniają nasze uda i pośladki. Ponadto dzięki wykorzystaniu sprzętu zajęcia Step&Shape doskonale kształtują zarówno dolne jaki i górne partie ciała.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Platinium pump
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

13/12/2019 18:00

Opis zajęć:

Program łączący aerobowe ćwiczenia przy muzyce z treningiem siłowym z wykorzystaniem odpowiednich sztang. Każdy uczestnik samodzielnie reguluje obciążenie, dzięki czemu może dostosować je do swoich możliwości, a także wyznaczać sobie cele. Trening ukierunkowany jest na wzmocnienie mięśni oraz przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Platinium Gym&Fitness Łowicz? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Platinium Gym&Fitness Łowicz

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej