WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Łuków > Platinium Gym&Fitness Łuków
loading

Platinium Gym&Fitness Łuków to kolejna siłownia marki Platinium zlokalizowana na Mazowszu. Klub fitness z bogatą ofertą zajęć sportowych, do tego nowoczesna i dobrze wyposażona siłownia – ten obiekt na pewno zasługuje na uwagę mieszkańców Łukowa. Każdy powinien wybrać się tu choć raz. Jesteśmy pewni, że jeśli już odwiedzisz Platinium, będziesz wracał tu regularnie.

Na Myfitweb.pl znajdziecie wejściówki do Platinium Gym&Fitness Łuków w promocyjnej cenie – 12 zł i karnety w cenie 130 zł za miesiąc. Na wyczerpujący trening i po sporą dawkę endorfin już teraz możecie wybrać się na ul. Jana Pawała II 37. Kobiety szczególnie zadowolone będą z zajęć grupowych. Interwał, TBC, fit mama, zumba, fitness na trampolinach – jest w czym wybierać. Zajęcia są o różnym stopniu intensywności – powolne, delikatne, ale też energetyczne!

Nad sylwetkami Klubowiczów czuwa aż 8 trenerów personalnych różnych specjalności i masażystka, fizjoterapeutka. Możecie być pewni, że o Wasze zdrowie i ciało zatroszczą się w szczególny sposób.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Platinium Gym&Fitness Łuków i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  130,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 68 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Platinium Gym&Fitness Łuków. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Platinium Gym&Fitness Łuków bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Platinium Gym&Fitness Łuków dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Trubo Fast
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

25/05/2020 08:30:00

Opis zajęć:

Te zajęcia to nic innego jak intensywne ćwiczenie mięśni głębokich. Dzięki niemu zyskasz płaski brzuch i wzmocnisz mięśnie co da stabilne ciało. Podczas tego treningu każdy ruch wychodzi z tułowia, czyli z środka ciała. Po zajęciach poczujesz lepszą równowagę, łatwiej będzie Ci utrzymać prawidłową postawę, a ryzyko kontuzji będzie mniejsze. Ważna jest precyzja, trzeba też kontrolować oddech.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówka na siłownię
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Siłownia

Najbliższe:

25/05/2020 08:00:00

Opis zajęć:

Platinium Gym&Fitness Łuków to kolejna siłownia marki Platinium zlokalizowana na Mazowszu. Klub fitness z bogatą ofertą zajęć sportowych, do tego nowoczesna i dobrze wyposażona siłownia – ten obiekt na pewno zasługuje na uwagę mieszkańców Łukowa.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Bum Bum Pośladki Brzuch
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

25/05/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia głównie dla pań, choć uczęszczają także panowie. Około godzinę poświęcamy na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha oraz pośladków. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, często w postaci układu chorograficznego o średniej intensywności. Później już są tylko ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha. Na koniec krótki stretching.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Platinium Gym&Fitness Łuków ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Platinium Gym&Fitness Łuków

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej