WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Dobra siłownia Świętochłowice, a może fitness Świętochłowice? Genesis Fitness poleca się na trening i nie tylko! Salon Odnowy Genesis (Świętochłowice) to nie tylko spa, w którym zadbacie o ciało. To także fitness, na zajęciach można się porządnie zmęczyć! Fitness Genesis oferuje zabiegi kosmetyczne: masaże, manicure, pedicure, paznokcie żelowe i hybrydowe, liposukcję kawitacyjną. Klientów zaprasza także na zajęcia fitness: pilates, joga, tabata, BPU. Jeśli szukasz zajęć takich jak zumba (Świętochłowice) Club Genesis ma ofertę dla Ciebie. I to bardzo korzystną – za pośrednictwem Myfitweb.pl.

Genesis fit spa (Świętochłowice) to kameralne miejsce, w którym zadbacie o siebie kompleksowo. Po wysiłku fizycznym można odpocząć na różnego rodzaju zabiegach. Panie mogą udać się na paznokcie lub masaż. Będzie to bardzo przyjemnie spędzony czas! Na Myfitweb.pl kupicie wejściówkę na dowolne zajęcie fitness z grafiku klubu Salon Odnowy Genesis za jedyne 10 zł. W Fitness Club Świętochłowice takie wejście kosztuje 15 zł. Każdy może kupić dowolną liczbę dostępnych wejściówek i wykorzystać je na wybrane zajęcia lub na inne dowolne w ciągu 14 dni od daty zakupu. Świętochłowice – fitness i Świętochłowice – siłownia znajdziesz w Genesis Fitness Club.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Salon Odnowy Genesis i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  10,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  60,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  110,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 37 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Salon Odnowy Genesis. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Salon Odnowy Genesis bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Salon Odnowy Genesis dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

BPU - Brzuch, Pośladki, Uda
Tylko na myfitweb Wejściówka od 10.00 zł TBC

Najbliższe:

11/12/2019 19:30

Opis zajęć:

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią naszą kondycję, wzmocnią i ujędrnią wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia poprzedza intensywna rozgrzewka. Często używane są stepy i inne pomocnicze przyrządy: piłki, ciężarki, gumy. Intensywność zajęć jest wysoka, ćwiczenia powtarza się w seriach. Zaangażowane są ramiona, nogi, brzuch.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga
Tylko na myfitweb Wejściówka od 10.00 zł Joga

Najbliższe:

16/12/2019 20:00

Opis zajęć:

Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zumba Kids
Tylko na myfitweb Wejściówka od 10.00 zł Zumba

Najbliższe:

12/12/2019 17:00

Opis zajęć:

Zumba to prawdziwa energetyczna bomba. Łączy w sobie elementy tańca i aerobiku. Na zajęciach wykorzystywane i mieszane są ze sobą różne style: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Ćwiczenia często wzbogacone są o elementy treningu siłowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Salon Odnowy Genesis? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej