WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Dobra siłownia Świętochłowice, a może fitness Świętochłowice? Genesis Fitness poleca się na trening i nie tylko! Salon Odnowy Genesis (Świętochłowice) to nie tylko spa, w którym zadbacie o ciało. To także fitness, na zajęciach można się porządnie zmęczyć! Fitness Genesis oferuje zabiegi kosmetyczne: masaże, manicure, pedicure, paznokcie żelowe i hybrydowe, liposukcję kawitacyjną. Klientów zaprasza także na zajęcia fitness: pilates, joga, tabata, BPU. Jeśli szukasz zajęć takich jak zumba (Świętochłowice) Club Genesis ma ofertę dla Ciebie. I to bardzo korzystną – za pośrednictwem Myfitweb.pl.

Genesis fit spa (Świętochłowice) to kameralne miejsce, w którym zadbacie o siebie kompleksowo. Po wysiłku fizycznym można odpocząć na różnego rodzaju zabiegach. Panie mogą udać się na paznokcie lub masaż. Będzie to bardzo przyjemnie spędzony czas! Na Myfitweb.pl kupicie wejściówkę na dowolne zajęcie fitness z grafiku klubu Salon Odnowy Genesis za jedyne 10 zł. W Fitness Club Świętochłowice takie wejście kosztuje 15 zł. Każdy może kupić dowolną liczbę dostępnych wejściówek i wykorzystać je na wybrane zajęcia lub na inne dowolne w ciągu 14 dni od daty zakupu. Świętochłowice – fitness i Świętochłowice – siłownia znajdziesz w Genesis Fitness Club.

Cennik

Niestety, Salon Odnowy Genesis jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Salon Odnowy Genesis? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej