WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Wrocław > Fabryczna > Santon Fitness Club
loading

Santon Fitness Club to kameralny klub, w którym zrealizujesz swoje cele pod okiem profesjonalistów. To drugi w Polsce i pierwszy we Wrocławiu klub fitness prowadzony przez prowadzony przez Roberta Winogrodzkiego - wicemistrza Polski w kulturystyce.

Właściciel siłowni Santon Fitness Club za cel postawił sobie promowanie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Wrocławia. W klubie skorzystać można z porad trenera personalnego i dietetyka. Kadra trenerska doradzi i skomponuje dietę czy rozpisze treningi. Zaletą miejsca jest indywidualne podejście do każdego klienta. W Santon Fitness Club można kupić suplementy diety potrzebne do utrzymania prawidłowej masy ciała.

Santon Fitness Club to siłownia (Hallera Wrocław), ale też fitness (Hallera Wrocław). Siłownie Wrocław są przeróżne, ale Santon Fitness (Wrocław) zdecydowanie ma coś w sobie. Siłownia (Hallera), fitness Wrocław Hallera, siłownia Wrocław Hallera, Santon Fitness Club Wrocław, silownia Wroclaw, fitness club Wrocław, siłownia Wrocław Krzyki, fitness Gajowicka Wrocław – interesują Cię te hasła?

A może jeszcze fitness Wrocław Gajowicka, siłownie Wrocław Krzyki, siłownie we Wrocławiu, fitness Wrocław Krzyki, siłownia Gajowicka Wrocław, siłownia Krzyki, siłownia Wrocław Fabryczna, Wrocław siłownia (Wroclaw silownia), siłownia Wrocław, fitness Wrocław? Santon fitness Wroclaw na pewno ma ofertę odpowiednią do Twoich potrzeb.

Kluby fitness Wrocław należą do najlepszych w kraju. A Wrocław fitness trzyma poziom! Dołącz do naszej społeczności i bądź fit! Wejściówki na wrocławskie siłownie kupuj na Myfitweb.pl.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Santon Fitness Club i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  10,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  89,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 15 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Santon Fitness Club? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej