WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Zabrze > Siłownia BAZA

Siłownia Zabrze? Tylko Baza Zabrze. Siłownia Baza w Al. Szczęście Ludwika 5A w Zabrzu to kameralny klub fitness, w którym zadbasz o formę, sylwetkę i dobre samopoczucie. - Manufaktura podkręcania endorfin – mówią o sobie właściciele Bazy w Zabrzu. Klubowicze lubią to miejsce za świetną atmosferę i pozytywnie nastawiony personel. Zapisz się na siłownię i zacznij dbać o siebie. Już dziś, bo nie ma sensu zwlekać!

I choć nie zadbasz tu o urodę tak, jak w Samira Zabrze, to schudniesz, wyrzeźbisz ciało i zbudujesz mięśnie. Takiej satysfakcji nie dadzą Ci kręgle Zabrze, joga Zabrze czy też bodyspace Zabrze, Zabrze kręgle, Zabrze gokarty, dancehall Zabrze, a nawet Zabrze boks, dancefloor Zabrze, body space Zabrze i Zabrze joga. Baza to silownia (Zabrze), w której liczy się porządny wycisk.

Jeśli interesuje Cię (Zabrze) siłownia – to pora wybrać się do Bazy.

Dekatlon Zabrze, fitness Zabrze Staromiejska i siłownia Zabrze Mikulczyce – szukasz takich haseł? Dobrze trafiłeś, bo u nas prowadzą one do siłowni Baza.

Cennik

Niestety, Siłownia BAZA jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Siłownia BAZA ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Siłownia BAZA

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej