WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Olsztyn > Siłownia u Kazika
loading

Siłownia u Kazika to wyjątkowe miejsce w Olsztynie. Siłownia u Kazika (Olsztyn) mieści się niedaleko. Tu każdy klubowicz znajdzie coś dla siebie. Ciężki sprzęt i maszyny są dostosowane dla każdego – nawet jeśli stawiasz pierwsze kroki na siłowni, to u nas szybko dowiesz się jak co działa. Siłownia (Olsztyn) to aż trzy sale: główna do treningu siłowego, sala z rowerami i bieżniami oraz sala do boksowania i z kettlami.

Klimat i motywację znajdziesz tylko na Siłowni u Kazika. Poznasz tutaj wiele osób, które z pewnością pomogą Ci dostosować plan, dietę oraz intensywność treningu. Siłownia u Kazika jest otwarta codziennie, trening możesz zaplanować po pracy czy przed zajęciami lub szkołą.

Sprawdzona siłownia (Olsztyn)? Siłownia u Kazika! Siłownie Olsztyn są różne, ale to właśnie Siłownia u Kazika (Olsztyn) jest jedyna w swoim rodzaju. Silownia u Kazika to klub dla ludzi aktywnych, którzy chcą pracować nad swoim ciałem. Jeśli więc szukasz haseł: Siłownia u Kazika Olsztyn cennik, Olsztyn siłownia, Kazik Olsztyn, u Kazika, siłownie w Olsztynie, Olsztyn silownia czy też: silownia Olsztyn, silownie Olsztyn, to odwiedź klub na ulicy ul. Żołnierskiej 11c!

Cennik

Niestety, Siłownia u Kazika jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Siłownia u Kazika ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Siłownia u Kazika

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej