WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Siłownia Lublin Sport Club to kameralne miejsce w Miasteczku Akademickim na ul. Spadochroniarzy 7. Znajdziecie tu siłownie i zajęcia fitness – czyli dla każdego coś dobrego.

Ta siłownia w Lublinie pozwala trenować na markowym sprzęcie. Sala do ćwiczeń wyposażona jest w sprzęty różnego rodzaju, na których zrobić można trening całego ciała. I tak do dyspozycji klubowiczów jest strefa kardio z bieżniami, stepperami, rowerkami, maszynami eliptycznymi. Zrobimy tu trening wytrzymałościowy, wydolnościowy, nastawiony na redukcję tkanki tłuszczowej. Trenerzy pokażą jak działają maszyny, jak poprawnie z nich korzystać żeby osiągać maksymalne efekty. Kadra instruktorka jest na pewno dużą zaletą tego miejsca. Nastawiona na dobre relacje z klientem, zadba o jego trening jak należy.

Zajęcia fitness (Lublin) to także atut Sport Club. Zumba, aerobik, pilates, fitball, step… i dużo więcej form zajęciowych. Ćwiczenia grupowe są dobre nie tylko dla pań. Coraz częściej korzystają z nich także panowie. W Sport Club każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od poziomu zawansowania.

Joanna Zarzecka, Gosia Mojek, Sylwester Rozdzialik, Marcin Piechota, Aneta Wojtasiewicz – to znani i cenieni lubelscy trenerzy, którzy prowadzą zajęcia w Sport Club (Lublin). W każdej chwili można ich zapytać o poradę.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia fitness i siłownię.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  70,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia fitness i siłownię.
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Sport Club. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Sport Club bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Sport Club dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię Lublin
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Siłownia

Najbliższe:

17/10/2019 06:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię Sport Club w Lublinie. Sport Club to kameralne miejsce w Miasteczku Akademickim na ul. Spadochroniarzy 7. Znajdziecie tu siłownie i zajęcia fitness – czyli dla każdego coś dobrego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Fitball
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

21/10/2019 18:30

Opis zajęć:

To intensywny trening cardio składający się z kilku serii ćwiczeniowych. W szczególności polecamy osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Podkręcicie swój metabolizm co sprawi, że będzie spalać kalorii wiele godzin po zajęciach. Jednocześnie poprawicie swoją kondycję oraz wzmocnicie całe ciało.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zumba
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

17/10/2019 20:30

Opis zajęć:

Zumba to prawdziwa energetyczna bomba. Łączy w sobie elementy tańca i aerobiku. Na zajęciach wykorzystywane i mieszane są ze sobą różne style: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Ćwiczenia często wzbogacone są o elementy treningu siłowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Sport Club? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Sport Club

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej