WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Lublin > Strefa Gym & Fitness
loading

Strefa Gym & Fitness Lublin znajduje się w Centrum Handlowym E. Leclerc (ul. Tomasza Zana 19), więc nie trudno będzie Wam tu trafić. Co znajdziemy w tym klubie fitness? 9 stref i 4 grafiki zajęć grupowych, prowadzonych przez najlepszych na instruktorów w mieście. A to wszystko na dwóch piętrach o powierzchni ponad 1100 mkw. Do wyboru są różne zajęcia: zumba (Lublin), spinning (Lublin), czy zdrowy kręgosłup, joga, HIIT i sexy pupa – wybór jest ogromny. Cały grafik Strefa Gym & Fitness Lublin znajdziecie poniżej.

Strefa Gym & Fitness Lublin – cennik na Myfitweb.pl prezentuje się dość ciekawie. U nas możecie kupić promocyjne wejściówki w cenie 14 zł na każde zajęcia lub na siłownię, karnet 6 wejść za 80 zł lub Multikarnety Open za 99 zł.

W klubie Strefa Gym & Fitness Lublin skorzystacie także z usług trenerów – trening personalny za 60 zł? Brzmi zachęcająco. Panie na pewno będą zadowolone z ćwiczeń na maszynach. Rolletic, Vacu Line, a na koniec wizyta w saunie. W Strefa Gym & Fitness Lublin na pewno fajnie i aktywnie spędzicie czas. A relaks po ciężkim treningu jest wskazany.

Wybierając się do klubu nie musisz się martwić o miejsce parkingowe. Doskonałe położenie i dojazd, darmowe korzystanie z zadaszonego parkingu na 800 miejsc – to na pewno jest dużą zaletą. Klub jest otwarty od rana do późnego wieczora przez siedem dni w tygodniu.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Strefa Gym & Fitness i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  14,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  80,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  99,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 21 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Strefa Gym & Fitness. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Strefa Gym & Fitness bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Strefa Gym & Fitness dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

TBC w obwodzie
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

10/07/2020 16:15:00

Opis zajęć:

TBC w obwodzie, to kompleksowy trening poprawiający sprawność i wytrzymałość siłową oraz kondycję. Obwód stacyjny, podczas którego angażujemy do pracy rożne grupy mięśniowe wykorzystując ciężar własnego ciała jak i dostępny sprzęt. W każdej jednostce czasu ćwiczący powinien wykonać ćwiczenie jak najszybciej. Mimo to zajęcia są dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania - każdy może ćwiczyć w swoim tempie, wykonując te same ćwiczenia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zdrowy Kręgosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

09/07/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem różnych przyrządów oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
TBC
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

13/07/2020 16:15:00

Opis zajęć:

Klasyczne ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie główne grupy mięśniowe. Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka, a całość zakończona jest kilkuminutowym wyciszeniem i rozciąganiem. Połączenie pracy mięśni ramion, nóg i tułowia oraz zastosowanie dużej ilości powtórzeń sprzyja wysokiej intensywności zajęć. Często w trakcie TBC wykorzystywane są rozmaite akcesoria, jak hantle, taśmy lub stepy. Zajęcia rekomendowane dla każdego poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Strefa Gym & Fitness ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Strefa Gym & Fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej