WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Czeladź> Studio Sylwetki Dreamfit
loading

Studio Sylwetki DREAMFIT (Czeladź) jest prowadzone przez Joannę Lis. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej (ul. Staszica 47, Szkoła Podstawowa nr. 3) wyposażonej w drabinki. Podczas treningów wykorzystywany jest urozmaicony sprzęt do zajęć fitness: piłki gimnastyczne, trenery równowagi - Airex, dyski Sissel, obciążniki, heavy ball, pilates ring, flexibar, taśmy elastyczne.

Sala jest w pełni wyposażena do praktyki jogi. Studio Sylwetki DREAMFIT może pochwalić się autorskim programem ćwiczeń. Zajęcia prowadzone są przez Joannę Lis. To profesjonalna trenerka fitness i nauczycielka jogi, która prowadzi także program „Zdrowy kręgosłup".

Studio Sylwetki DREAMFIT w Czeladzi to kameralna szkoła, z indywidualnym podejściem do klientów. W ciszy i spokoju, z dala od zgiełku przepełnionych klubów fitness i szkół jogi można skupić się na sobie i na pracy nad własnym ciałem. Praktyka jogi daje same korzyści nie tylko zdrowotne, ale też wpływa na naszą kondycję i samopoczucie. Po każdej sesji można poczuć się zrelaksowanym. Joga polecana jest dla każdego, tu nie ma przeciwskazań. Zajęcia mogą wyjść nam tylko na dobre.

W Studio Sylwetki DREAMFIT nauczą Cię nie tylko jogi. W szkole organizowane są także zajęcia fitness i prowadzone są treningi zdrowy kręgosłup.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Studio Sylwetki Dreamfit i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 93 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Studio Sylwetki Dreamfit. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Studio Sylwetki Dreamfit bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Studio Sylwetki Dreamfit dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga dla początkujących
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Joga

Najbliższe:

23/10/2019 17:00

Opis zajęć:

Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga dla zaawansowanych
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Joga

Najbliższe:

23/10/2019 18:30

Opis zajęć:

Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Fitness
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Gimnastyka

Najbliższe:

17/10/2019 17:00

Opis zajęć:

Trening oparty o zestawy ćwiczeń, które mają na celu rozciągnięcie mięśni i ich uelastycznienie. Łączy w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśni, a następnie rozciąganiu. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej (ul. Staszica 47, Szkoła Podstawowa nr. 3).

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Opinie

Trenowałeś w Studio Sylwetki Dreamfit? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Studio Sylwetki Dreamfit

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej