WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Żoliborz > Studio Tańca Spin

Studio tańca, które zadowoli nawet najbardziej zagorzałych tancerzy? My proponujemy Studio Tańca Spin. To miejsce jest stworzone z myślą o tych, którzy chcą aktywnie wykorzystać swój wolny czas, w miłej atmosferze. Studio jest zlokalizowane na ul. Broniewskiego 7 w Warszawie (Żoliborz).

Studio tańca powstało w 2002 roku. Jej założycielem jest Arkadiusz Świeżawski - dyplomowany instruktor i były tancerz. Jak mówi, taniec to jego pasja oraz sposób na życie. Na jego zajęciach znajdziesz to, czego potrzebujesz - profesjonalizm, poczucie humoru, otwartość oraz atmosferę. Właśnie dlatego, zajęcia prowadzone przez założyciela studia są oblegane przez uczniów.

Studio Tańca Spin dostosowała wachlarz zajęć specjalnie do swoich klientów. Znajdziesz tutaj zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wiek tutaj nie jest istotny. Tańczyć można na każdym etapie swojego życia.

Spin to również szkoła tańca weselnego. Nikomu nie trzeba mówić, jak istotny jest pierwszy taniec, świeżo upieczonych nowożeńców, właśnie dlatego studio układa choreografię, indywidualnie dobierając do niej muzykę. Pomaga tym samym młodym ludziom, wejść tanecznym krokiem na nową drogę ich wspólnego życia. W swojej ofercie szkoła tańca (Warszawa) posiada również taniec towarzyski oparty o Światowy Program Tańca. Kurs trwa 3 miesiące. W programie kursu tańca towarzyskiego znajdują się takie tańce jak: tańce latynoamerykańskie, standardowe oraz użytkowe. Oprócz tego Studio Tańca Spin proponuje kursy tańca dla panów, salsę, bachatę. Jeżeli wstydzisz się tańczyć przy innych uczestnikach zajęć lub chcesz nauczyć się innych tańców i kroków niż na kursie - wybierz lekcje indywidualne.

Co wyróżnia tę szkołę tańca od innych? Wyjątkowy klimat szkoły - każdy kursant jest znany instruktorowi, nikt nie jest anonimowy. Pasja, zaangażowanie oraz profesjonalizm. Instruktorzy posiadają duży dorobek artystyczny i umiejętności pedagogiczne. Zajęcia prowadzone są w luźnej, kameralnej atmosferze. Jeżeli przejdziesz wszystkie poziomy tańca i będziesz chciał dalej doskonalić swoje umiejętności - możesz dołączyć do Klubu Miłośników Tańca. Pamiętaj - taniec to przede wszystkim zabawa! Studio tańca Warszawa? My zapraszamy do Spin!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Studio Tańca Spin i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  90,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 16 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Opinie

Trenowałeś w Studio Tańca Spin ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej