WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa
loading

Międzynarodowe Szkoły Wing Tsun Sifu Dariusz Gradowski uczą najnowocześniejszej sztuki walki, jaką jest Wing Tsun Kung Fu. W zolnym tłumaczeniu nazwa tej walki oznacza… „Piękną Wiosnę”. Opracowana została ponad 300 lat temu jako tajny system obrony w południowych Chinach, przez… kobietę Ng Mui, mniszkę z klasztoru Shaolin. Główną cechą tego systemu walki jest wykorzystanie siły przeciwnika przeciwko niemu samemu. Tu można pokonać młodszych i silniejszych od siebie przeciwników. Ta sztuka walki jest idealna dla kobiet i właśnie panie bardzo często ją wybierają. Na zajęcia często przychodzą także dzieci, nawet całe rodziny. To dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego. Razem, z rodziną i aktywnie, ucząc się siły woli i poprawiając kondycję.

Ale czym tak naprawdę jest Wing Tsun Kung Fu? Przez pierwsze kilka miesięcy ćwiczymy uwolnienia od różnego rodzaju chwytów, obronę ciosów oraz kopnięć – sytuacje mogące przytrafić się każdemu, wszędzie i zawsze. W Wing Tsun Kung Fu atak zalecany jest tylko i wyłącznie podczas ataku napastnika. Opiera się na dopasowaniu do sytuacji i równowadze. Na zajęciach panuje przyjazna i rodzinna atmosfera.

Treningi Wing Tsun Kung Fu odbywają się na Saskiej Kępie - ul. Zwyciezców 44, w Szkole Podstawowej im. W. Gomulickiego, w soboty o godz. 16:00.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  8,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  160,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 150 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wingtsun Kung Fu
Tylko na myfitweb Wejściówka od 8.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

24/10/2020 16:00:00

Opis zajęć:

Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa, zajęcia odbywają się na ul. Zwyciezców 44, w Szkole Podstawowej im. W. Gomulickiego, w soboty o godz. 16:00.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Opinie

Trenowałeś w Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Wingtsun Kung Fu Warszawa Saska Kępa

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej