WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

W Zakątku OdnNowa w Grodzisku Mazowieckim zadbasz o swoje ciało i dobre samopoczucie. Dla wszystkich, którym marzy się nowa sylwetka dostępne są maszyny: rollmasaż i vacu, zajęcia fitness, usługi dietetyka i kosmetyczka. W Zakątku OdNowa zadbają o Ciebie od stóp po głowę.

Klub fitness prowadzi zajęcia z aerobiku, jest też zumba i inne rodzaje aktywności. Zakątek OdNowa mieści się przy ul. Obrońców Pokoju 11 w Grodzisku Mazowieckim. - Tu można odpocząć od trudów dnia codziennego i spędzić czas w przyjemnej atmosferze – mówią właściciele.

Zakątek OdNowa to znany klub fitness (Grodzisk Mazowiecki), stworzony z myślą o bardziej lub mniej aktywnych. Warto rozpocząć przygodę z aktywnym wypoczynkiem, który sprawi, że poprawimy swoją kondycję, stan zdrowia i samopoczucie.

Nad Klubowiczami czuwa doświadczona kadra, która nieustannie zdobywa nową wiedzę. To profesjonaliści w swoich dziedzinach. Dietetyk rozpisze dietę, doradzi jak odżywiać się w problemach zdrowotnych, podpowie, gdzie popełniamy błędy. Na zajęciach fitness spalimy kalorie, a przy okazji świetnie będziemy się bawić. Energetyczna zumba da kopa, stretching przyjemnie rozciągnie nasze ciało, a aktywne spalanie sprawi, że szybko stracimy nadprogramowe kilogramy. W grafiku jest też gimnastyka ogólnorozwojowa 40+, czyli zajęcia idealne dla dojrzałych osób.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Zakątek OdNowa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Wejściówka na rollmasaż, vacu, zajęcia fitness.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  68,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • 6 wejść do wykorzystania na rollmasaż, vacu, zajęcia fitness.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  130,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 66 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Zakątek OdNowa. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Zakątek OdNowa bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Zakątek OdNowa dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Zumba
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

21/10/2019 18:00

Opis zajęć:

Na zajęcia obowiązują zapisy - pod numerem telefonu 604 422 128. Zumba to prawdziwa energetyczna bomba. Łączy w sobie elementy tańca i aerobiku. Na zajęciach wykorzystywane i mieszane są ze sobą różne style: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Ćwiczenia często wzbogacone są o elementy treningu siłowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Aktywne spalanie/tabata
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

22/10/2019 20:20

Opis zajęć:

Na zajęcia obowiązują zapisy - pod numerem telefonu 604 422 128. Tabata to trening o wysokiej intensywności, dzięki temu jest skutecznym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie metabolizmu. Na zajęciach ćwiczymy przez 20 sekund, a odpoczywamy przez 10. Wykonujemy 8 serii. W ciągu jednej serii robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia ile jesteśmy w stanie. Ważne, żeby było jak najszybciej!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zgrabne uda, pośladki i brzuch
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

21/10/2019 19:15

Opis zajęć:

Na zajęcia obowiązują zapisy - pod numerem telefonu 604 422 128.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Zakątek OdNowa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej