WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Lublin> Złap balans - joga i medytacja
loading

Jeśli szukacie zajęć jogi w Lublinie, to warto wybrać się na ćwiczenia właśnie do Złap balans - joga i medytacja. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dlatego to dobry wybór dla początkujących osób. Instruktorka Złap balans - joga i medytacja podzieli się wiedzą, zdradzi tajniki ćwiczeń i dostosuje je do naszych indywidulanych potrzeb. Na co warto wybrać się szukając jogi w Lublinie? Na pewno warto sprawdzić zajęcia z powięziowej joga yin.

Co to takiego? Spokojny rodzaj jogi, który koncentruje się głownie na niwelowaniu napięć w ciele. Rozluźniamy twarz, barki, szyję i ramiona. A napięcia powstają z różnych powodów, np. w wyniku urazów, stresu czy siedzącego trybu życia. Te ćwiczenia pozwolą dotrzeć do głębokich tkanek, rozluźnić ciało. Na zajęciach używamy sprzętów, które pomogą w relaksacji. Są to m.in. piłeczki do automasażu, pasy. Ćwiczenia mogą wykonywać także kobiety w ciąży i seniorzy. Taka dawka relaksu przyda się każdemu.

Uczestnicy zajęć chwalą je za… ogromną dawkę relaksu. Powięziowa joga yin rozluźnia nie tylko ciało, ale też umysł. Instruktorka pod koniec każdych zajęć prowadzi sesję wyciszającą. Co ważne, dostosowuje ćwiczenia do każdego.

Dzięki tym zajęciom poznamy również techniki rozluźniania ciała, które z powodzeniem można stosować w domu czy nawet w pracy.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia z grafika.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia z grafika.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  160,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 150 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Złap balans - joga i medytacja. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Złap balans - joga i medytacja bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Złap balans - joga i medytacja dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Powięziowa joga yin
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

27/01/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Spokojny rodzaj jogi, który koncentruje się głownie na niwelowaniu napięć w ciele. Rozluźniamy twarz, barki, szyję i ramiona. A napięcia powstają z różnych powodów, np. w wyniku urazów, stresu czy siedzącego trybu życia. Te ćwiczenia pozwolą dotrzeć do głębokich tkanek, rozluźnić ciało. Na zajęciach używamy sprzętów, które pomogą w relaksacji. Są to m.in. piłeczki do automasażu, pasy. Ćwiczenia mogą wykonywać także kobiety w ciąży i seniorzy. Taka dawka relaksu przyda się każdemu. Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 724 117 346 lub przez Facebooka.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Yin-yang joga/slow flow yoga
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

27/01/2020 20:00:00

Opis zajęć:

Uczestnicy zajęć chwalą je za… ogromną dawkę relaksu. Slow flow yoga rozluźnia nie tylko ciało, ale też umysł. Instruktorka pod koniec każdych zajęć prowadzi sesję wyciszającą. Co ważne, dostosowuje ćwiczenia do każdego. Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 724 117 346 lub przez Facebooka.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Hatha joga dla początkujących
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

28/01/2020 17:15:00

Opis zajęć:

Hatha joga dla początkujących - te ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania. Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 724 117 346 lub przez Facebooka.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Złap balans - joga i medytacja? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Złap balans - joga i medytacja

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej