WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Szukasz siłowni lub klubu fitness w Wilanowie? Go Fitness to wyjątkowy klub, który dba o swoich klubowiczów, aby czuli się jak najlepiej podczas treningu. Duża, otwarta przestrzeń pełna bogatej roślinności, tworzy klimat nie do podrobienia. Gdzie znajdziesz Go Fitness? Ma swoją siedzibę na Alei Wilanowskiej 91 w Warszawie.

Przestrzeń została tak zorganizowana, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która pomoże Ci lepiej czuć się podczas ćwiczeń. A skoro mowa o ćwiczeniach, Go Fitness posiada sprzęt najwyższej klasy. Jaka jest oferta klubu? Tak naprawdę ćwiczysz co chcesz - trening siłowy, personalny, sauna infrared, a może zajęcia fitness? Koniecznie sprawdź grafik poniżej!

Brakuje Ci motywacji do zmiany swoich nawyków? Nie trać czasu odkładając swoje postanowienia na później. Niskie ceny oraz wysokiej jakości sprzęt, powinny Cię przekonać. Kadra trenerska to grupa ludzi, którą łączy jedna rzecz - miłość do sportu. Zespół Go Fitness to młodzi, wykwalifikowani ludzie, których rozpiera energia. Z wielką chęcią przyjdą Ci z pomocą i wskażą drogę do osiągnięcia Twojego celu, obojętnie co by to było - utrata wagi, budowa mięśni, czy najzwyczajniej na świecie utrzymanie formy i zdrowego stylu życia. Go Fitness to różnorodność. Znajdziesz tu takie zajęcia jak: TBC & Stretching, Pilates balance, Zdrowy kręgosłup, Zumba, Yoga i wiele innych.

Po męczącym wysiłku warto zregenerować swoje siły w saunie infrared. Ze względu na dużą ilość zdrowotnych korzyści, jest postrzegana jako idealna opcja na regeneracje po treningu. To co? Kiedy widzimy się w Go Fitness?

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do GO Fitness i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  179,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 161 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik GO Fitness. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do GO Fitness bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek GO Fitness dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Stretching
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

06/06/2020 11:00:00

Opis zajęć:

Trening oparty o zestawy ćwiczeń, które mają na celu rozciągnięcie mięśni i ich uelastycznienie. Łączy w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśni, a następnie rozciąganiu. Stretching używany jest również jako zaawansowana forma rehabilitacji.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
TBC & Stretching
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

02/06/2020 07:00:00

Opis zajęć:

Trening oparty o zestawy ćwiczeń, które mają na celu rozciągnięcie mięśni i ich uelastycznienie. Łączy w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki.Total Body Conditioning, czyli ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią naszą kondycję, wzmocnią i ujędrnią wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia poprzedza intensywna rozgrzewka.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
TBC
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

31/05/2020 10:00:00

Opis zajęć:

Total Body Conditioning, czyli ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią naszą kondycję, wzmocnią i ujędrnią wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia poprzedza intensywna rozgrzewka. Często używane są stepy i inne pomocnicze przyrządy: piłki, ciężarki, gumy. Intensywność zajęć jest wysoka, ćwiczenia powtarza się w seriach. Zaangażowane są ramiona, nogi, brzuch.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w GO Fitness ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej