WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Basen w Daisy Hotel Kraków to idealne miejsce do pływania. Kameralna pływalnia spełni oczekiwania nawet wymagających gości. Basen Hotel Daisy w Krakowie to świetny wybór na spędzenie czasu z całą rodziną!

Basen Daisy Kraków jest całoroczny i ogólnodostępny. Basen Hotel Daisy Krakow jest czynny codziennie w godzinach od 7:30 do 21:30. Na terenie hotelu znajduje się też sauna i łaźnia parowa. Basen Daisy Hotel ma wymiary 6,5 m na 17 m, głębokość od 1,1 m do 1,4 m, a woda ma temperaturę 28-29 st. C. Takie warunki są idealne do pływania rekreacyjnego, ale też do nauki.

Hotel Daisy Kraków to miejsce, w którym zrelaksujesz się nie tylko na basenie! Hotel Daisy posiada bazę noclegową, wygodne pokoje, basen i lodowisko (Hotel Daisy lodowisko, Hotel Daisy basen).

Hotel Daisy Superior – tu się na pewno będziesz czuć dobrze. Jeśli szukasz Daisy Superior, Hotel Daisy Superior Kraków, Kraków Hotel Daisy, Hotel Daisy Superior w Krakowie, Hotel Daisy Kraków basen czy Daisy Superior Hotel to dobrze trafiłeś! Zobacz ofertę hotelu na Myfitweb.pl.

Cennik

Niestety, Hotel Daisy jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Hotel Daisy? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej