WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Łódź> Śródmieście > Klub Sztuk Walki "Alien"
loading

Klub Sztuk Walki "Alien" istnieje od 1999 roku. Wtedy klub był jedną z filii Sirocco. Samodzielnie Klub Sztuk Walki "Alien" zaczął działać w marcu 2006 roku jako klub Taekwondo zrzeszony w Polskiej Unii Taekowndo.

Klub od samego początku osiągał sukcesy. W 2007 roku wstąpił do Polskiego Związku Kickboxingu i aktywnie zaczął uczestniczyć w turniejach kickboxingu. Zawodnicy zaczęli przywozić złote medale, w 2007 roku klub trafił na 1. miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej klubów Polskiej Unii Taekwondo. Także turnieje zagraniczne okazały się zwycięskie dla „Aliena”. W tym roku przybyło w klubie czarnych pasów a prowadzący zdał na 4 dan.

Późniejsze lata to głównie rozwój kickboxingu i wiele sukcesów i medali na Mistrzostwach Świata, Europy i Polski tak w kickboxingu jak i w taekwondo.

2011 roku „Alien” wszedł do Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF. W tym też roku prowadzący klub zdał na 2 dan w kickboxingu. Powstała sekcja tradycyjnego kung fu. Nawiązano współpracę z Akademią Kung Fu Modliszki. Sekcja kung fu jest obecnie pod opieką mistrza Marka Piechotki , pod okiem którego nasz nauczyciel regularnie podnosi swoje umiejętności.

Klub Sztuk Walki "Alien" to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli kocha sport, interesuje się nim, to nauczy się tu wiele i ma szanse na odniesienie sukcesu. Dla miłośników tradycyjnych chińskich styli "Alien" ma jeden z najbardziej znanych w Chinach i szanowanych ze względu na swą skuteczność tanglangmen czyli modliszkę, dla miłośników kopania - taekwondo, dla miłośników rękawic - wszystkie formuły kickboxingu.

Alien TKS to klub taekwondo Łódź. Chcesz się zapisać na kickboxing (Łódź), kung fu (Łódź), sztuki walki (Łódź), taekwondo (Łódź), a może modliszka kung fu? Alien Taekwondo klub sztuk walki ma ofertę dla Ciebie. Sprawdź ją na Myfitweb.pl.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Klub Sztuk Walki "Alien" i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  13,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  78,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  145,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 97 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Klub Sztuk Walki "Alien". Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Klub Sztuk Walki "Alien" bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Klub Sztuk Walki "Alien" dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Taekwondo
Tylko na myfitweb Wejściówka od 13.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

22/11/2019 18:30

Opis zajęć:

Taekwondo to narodowy sport i tradycyjna sztuka walki Korei. Początkowo zostało stworzone do celów militarnych, następnie zostało zaadaptowane do użytku cywilnego, jego twórcą jest gen. Choi Hong-hi.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga
Tylko na myfitweb Wejściówka od 13.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/11/2019 18:45

Opis zajęć:

Joga to powstała w Indiach dyscyplina samodoskonalenia, medytacji i ascezy, która w sensie ogólnym ma prowadzić do rozwoju duchowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Qigong
Tylko na myfitweb Wejściówka od 13.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

23/11/2019 09:00

Opis zajęć:

Qigong jest zestawem ćwiczeń zdrowotnych, pochodzi ze starożytnych Chin. Qigong składa się z dwóch słów: Qi, czyli życiowa energia, oraz Gong, czyli perfekcyjne opanowanie czegoś (np. perfekcyjne opanowanie sztuk walki to Kung-Fu). Oznacza to mniej więcej "perfekcyjne opanowanie sztuki kontroli energii życiowej". Technika składa się z odpowiedniej postawy, skupienia umysłu oraz odpowiedniego oddechu. Może być stosowana w celach medycznych, medytacyjnych oraz jako sztuka walki.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Klub Sztuk Walki "Alien"? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej