WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Piastów > Krav Maga Mazowsze Piastów
loading

Sekcja Krav Maga-sztuki walki Piastów trenuje dwa razy w tygodniu. Oprócz tego Grupa Treningowa Krav Maga Mazowsze prowadzi treningi sztuki walki w Warszawie i innych okolicznych miejscowościach. Na co dzień współpracuje z najlepszymi specjalistami ds. samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego, strzelectwa obronnego itp. Dlatego też poziom prowadzonych treningów jest wysoki. Krav Maga Mazowsze to największa szkoła KM w Polsce! Działa na rynku wiele lat, jest sprawdzona przez tysiące osób.

W Gimnazjum nr 2 w Piastowie odbywają się treningi krav magi, czyli uczymy się samoobrony. To także sztuka walki nożem. Jeśli Piastów to Twoje miejsce zamieszkania i szukasz ciekawych zajęć to zapisz się na krav magę do gimnazjum w Piastowie (gimnazjum nr 2 Piastów, al. Tysiąclecia 5).

Sekcję Krav Maga Piastów tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, jednak nie spoczywający na laurach, a stale ćwiczący i podnoszący swój warsztat. W tej szkole uczy się krav maga w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej. - Nie tracimy czasu na trening technik, które nie mają przełożenia na realne zastosowanie – mówią właściciele szkoły.

Celem właścicieli Krav Maga Mazowsze jest propagowanie krav maga jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. Tu dba się o to, żeby treningi były dokładnie przemyślane i nie zastępuje się treningu walki wykładem.

Cennik

Niestety, Krav Maga Mazowsze Piastów jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Piastów ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Piastów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej