WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Sky Pole Studio Warszawa to jedna z prestiżowych szkół pole dance w Warszawie. Działa od 2015 roku i skupia doświadczoną kadrę instruktorską, która uczyła się pod okiem najlepszych trenerów z całego świata.

Trenerzy Sky Pole Studio Warszawa są nastawieni na rozwój zawodowy, uczestniczą w licznych szkoleniach i warsztatach.

Sky Pole Studio Warszawa to studio fitness wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Tu widać dbałość o każdy detal – celem są nie tylko treningi, ale też poprawa kondycji i dobra zabawa! W Sky Pole Studio Warszawa oprócz pięknej sylwetki, zyskasz seksapil i pewność siebie. Te zajęcia dają wiele. Emanują radością, entuzjazmem i endorfinami.

Trenerki w Sky Pole Studio Warszawa wiedzą, w jaki sposób zmotywować swoje kursantki ćwiczeń, to nie będą zwykłe treningi. Tu uczy się stylu życia, który może wręcz uzależnić. Kadra trenerska jest po to żeby zmotywować do regularnej aktywności fizycznej i podtrzymać na duchu w chwilach zwątpienia.

Pole dance, czyli taniec na rurze to doskonała forma ruchu. Nie tylko dla kobiet! Na zajęcia pole dance Warszawa warto wybrać się do Sky Pole Studio. Tu nauczysz się nie tylko co to taniec na rurze (Warszawa), ale też szpagat turecki, polo dance czy szpagat damski. Pool dance (Warszawa) to nauka tańca na rurze: wybrać można się na zajęcia albo na kurs pole dance. Pole dancing to sztuka, zyskała nawet przydomek poleart. W Sky Pole Studio kurs pole dance (Warszawa) są na różnym stopniu zaawansowania. Pole Dance Studio nauczy tańczyć każdego. Nauka pole dance (Warszawa) nie jest trudna, ale z pewnością wymagająca. Pole dance - kurs można rozpocząć także na początkującym poziomie. Dlatego pole dance (nauka) sprawia tyle funu!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Sky Pole Studio i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  270,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 216 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Sky Pole Studio. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Sky Pole Studio bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Sky Pole Studio dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Stretching
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Stretching

Najbliższe:

22/02/2020 12:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia rozciągające, dla osób, które potrzebują rozluźnienia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Szpagaty
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Pole dance

Najbliższe:

25/02/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia rozciągające wymagające systematycznej pracy. Aby zapobiec kontuzjom, które często są wynikiem zaniedbania rozgrzania mięśni, każdy trening rozpoczynamy od porządnej rozgrzewki. Następnie przystępujemy do kombinacji rozciągania statycznego i dynamicznego. Taka forma ćwiczeń gwarantuje bardzo szybkie postępy. Zajęcia kończymy rozluźnieniem ciała i krótką chwilą relaksu przy odpowiednio dobranej muzyce.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Pole dance open level
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Pole dance

Najbliższe:

28/02/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia te są połączeniem akrobatyki i tańca. Wymagają sporo poświęcenia, ale efekty są wspaniałe. Uczęszczając na regularne treningi uzyskasz pięknie wymodelowaną sylwetkę, jędrne uda, piersi i pośladki. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na kręgosłup wzmacniając go, ciało staje się sexi, a Ty z każdym treningiem nabierasz więcej pewności siebie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Zajęcia pole dance - mistrz! Za 20 zł można kupić wejścióweczkę, więc spoko cena.

02/02/2018

Trenowałeś w Sky Pole Studio ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej