WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bemowo > Szkoła Tańca i Rock’n’Rolla Promenada
loading

Szkoła Tańca Promenada zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie. Tu nauczysz się tańczyć rock’n’rolla akrobatycznego. Mało jest takich miejsc w stolicy, dlatego szczególnie zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca!

Szkoła Tańca i Rock'n'Rolla Promenada uczy tańczyć od 1992 roku. Ma duże doświadczenie, na koncie udział w wielu konkursach i wyróżnienia w zawodach. Rock’n’roll (Warszawa) to taniec, który pochłania dużo energii, jednak podczas zajęć świetna zabawa jest gwarantowana.

Szkołę prowadzą Ewa i Paweł Krzywina, doświadczeni i dyplomowani instruktorzy tańca oraz sportu, którzy z niezwykłą pasją przekazują umiejętności taneczne i wiedzę swoim uczniom.

Czym jest Rock'n'Roll Akrobatyczny? To połączenie tańca, akrobatyki, sportu i zabawy! Idealny dla każdego: na zajęcia można przychodzić w każdym wieku.

Uczestnicy będą mogli poprawić kondycję fizyczną, sprawność, koordynację ruchową. W grupie początkującej ćwiczone są figury półakrobatyczne, proste akrobatyczne i łatwe choreografie taneczne. Jest to styl ruchu dla osób aktywnych i dynamicznych. A także dla osób planujących mieć wysportowaną sylwetkę, dobrą sprawność fizyczną i wytrzymałość. Zajęcia prowadzi Paweł Krzywina - instruktor dyscypliny sportu w tańcu sportowym, instruktor tańca towarzyskiego i sędzia Polskiego Związku Rock’n’Rolla Akrobatycznego. Warto trenować pod okiem najlepszych.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  40,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Cena wejściówki za jedną osobę za zajęcia. Należy przyjść w parze.
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Szkoła Tańca i Rock’n’Rolla Promenada ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Szkoła Tańca i Rock’n’Rolla Promenada

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej