WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Szczecin> Sports Factory / Dance Factory

Sport Factory/Dance Factory to jedyne takie miejsce na mapie Szczecina. Fitness (Szczecin), pole dance (Szczecin), siłownia (Szczecin), czyli wszechstronny klub, usytuowany w samym sercu miasta. Dance factory Szczecin czy też sports Factory Szczecin jest niczym fabryka sportu (Szczecin).

Factory Szczecin powstał w kwietniu 2010 roku. W Factory Sports obecnie jest do dyspozycji ponad 1000 mkw do ćwiczeń! Sport Factory cennik – u nas kupisz tanie wejściówki do Factory Dance. Do 70 proc. taniej. Sprawdzisz też Sport Factory grafik zajęć. Gym Factory to miejsce dla osób, które chcą pracować nad własnym ciałem.

Siłownia Szczecin, crossfit Szczecin… a może squash Szczecin Korzeniowskiego lub squash Szczecin Słowianin? Tak! Sports Factory to aż pięć przestronnych i profesjonalnie wyposażonych sal do zajęć grupowych (fitness, taniec, sztuki walki), treningu personalnego. Strefa bokserska ze sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie różnorodnego treningu, a także siłownia ze strefą cardio. Mało? Jest też tenis stołowy.

Siłownia Niepodległości Szczecin to także szkoła tańca Dance Factory: hip hop, dancehall, twerk, jazz. Nauka tańca dla dzieci i młodzieży oraz taniec dla kobiet: pole dance (Szczecin), sexy dance, chair dance, a także zajęcia fitness (Szczecin) oraz zumba, a dla lubiących „ostrą jazdę” rowery spinningowe. Skorzystać można też ze strefy CrossFit oraz profesjonalnych zajęć boksu.

Po ciężkim treningu w strefie relaksu klubowicze do dyspozycji mają: solarium, sauna, rollmasaż i platformę wibracyjną. Sport Factory Szczecin tworzą ludzie, klimat i pasja do sportu.

Cennik

Niestety, Sports Factory / Dance Factory jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej
5,0

Opinie

Jan Krukowski
Jan Krukowski
Haze

Polecam ten klub zarówno osobom, które chcą bawić się sportem jak i tym, które profesjonalnie chcą przygotować swoją kondycje fizyczną.

15/01/2017

Trenowałeś w Sports Factory / Dance Factory ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Sports Factory / Dance Factory

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej