WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > 147 Break Nowogrodzka
loading

147 Break Nowogrodzka to idealne miejsce na bilard w Centrum Warszawy. Ale jeśli szukasz bilarda na Ochocie – tu też będziesz mieć blisko. Do dyspozycji gości jest aż 18 stołów do pool bilarda i 4 stoły do snookera. To sprawia, że 147 Break Nowogrodzka to jeden z największych klubów bilardowych w Polsce! Tuż obok 147 Break Zamieniecka, czyli drugiego lokalu pod szyldem tej marki. Co czeka tu na gości? Na pewno przyjazna atmosfera, klubowy klimat oraz doskonale przygotowany sprzęt. 147 Break Nowogrodzka działa od 2002 roku i został założony przez czołowego polskiego snookerzystę, Jarosława Kowalskiego.

W klubie zagramy w bilarda, zobaczymy transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych na wielkich ekranach, a także spotkamy się z przyjaciółmi. Na miejscu znajduje się bar oferujący szeroki wybór napojów, alkoholi i przekąsek. 147 Break Nowogrodzka to aż trzy różnej wielkości sale o całkowitej powierzchni 780 mkw., a w tym obszerna antresola ze stolikami, kanapami i telewizorami. A także… gry planszowe. Jeśli więc snooker Warszawa to tylko 147 Break.

Jeśli chcesz nauczyć się grać w snookera i bilarda, to w 147 Break Nowogrodzka znajdziesz ofertę zajęć grupową i indywidualną. W lokalu prowadzona jest także sprzedaż kijów i akcesoriów do snookera i bilarda.

Jaki jest 147 Break Nowogrodzka cennik? Na Myfitweb.pl oferujemy m.in. Karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł. Cena Wejściówki do godz. 19 – 23 zł za godzinę lub cena wejściówki po godz. 19 – 33 zł za 1,5 godziny.

Cennik

Niestety, 147 Break Nowogrodzka jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w 147 Break Nowogrodzka ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do 147 Break Nowogrodzka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej