WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > 147 Break Nowogrodzka
loading

147 Break Nowogrodzka to idealne miejsce na bilard w Centrum Warszawy. Ale jeśli szukasz bilarda na Ochocie – tu też będziesz mieć blisko. Do dyspozycji gości jest aż 18 stołów do pool bilarda i 4 stoły do snookera. To sprawia, że 147 Break Nowogrodzka to jeden z największych klubów bilardowych w Polsce! Tuż obok 147 Break Zamieniecka, czyli drugiego lokalu pod szyldem tej marki. Co czeka tu na gości? Na pewno przyjazna atmosfera, klubowy klimat oraz doskonale przygotowany sprzęt. 147 Break Nowogrodzka działa od 2002 roku i został założony przez czołowego polskiego snookerzystę, Jarosława Kowalskiego.

W klubie zagramy w bilarda, zobaczymy transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych na wielkich ekranach, a także spotkamy się z przyjaciółmi. Na miejscu znajduje się bar oferujący szeroki wybór napojów, alkoholi i przekąsek. 147 Break Nowogrodzka to aż trzy różnej wielkości sale o całkowitej powierzchni 780 mkw., a w tym obszerna antresola ze stolikami, kanapami i telewizorami. A także… gry planszowe. Jeśli więc snooker Warszawa to tylko 147 Break.

Jeśli chcesz nauczyć się grać w snookera i bilarda, to w 147 Break Nowogrodzka znajdziesz ofertę zajęć grupową i indywidualną. W lokalu prowadzona jest także sprzedaż kijów i akcesoriów do snookera i bilarda.

Jaki jest 147 Break Nowogrodzka cennik? Na Myfitweb.pl oferujemy m.in. Karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł. Cena Wejściówki do godz. 19 – 23 zł za godzinę lub cena wejściówki po godz. 19 – 33 zł za 1,5 godziny.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  18,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Cena Wejściówki do godz. 19 – 18 zł za godzinę – gra musi być zakończona do godz. 19
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  100,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł.
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik 147 Break Nowogrodzka. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do 147 Break Nowogrodzka bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek 147 Break Nowogrodzka dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka po godz. 19 - 60 minut
Tylko na myfitweb Wejściówka od 23.00 zł Bilard

Najbliższe:

12/12/2019 19:00

Opis zajęć:

Wejściówki po godz. 19. 147 Break Nowogrodzka to jeden z największych klubów bilardowych w Polsce! Tuż obok 147 Break Zamieniecka, czyli drugiego lokalu pod szyldem tej marki. Co czeka tu na gości? Na pewno przyjazna atmosfera, klubowy klimat oraz doskonale przygotowany sprzęt. 147 Break Nowogrodzka działa od 2002 roku i został założony przez czołowego polskiego snookerzystę, Jarosława Kowalskiego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówka do godz. 19 - 60 minut
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Bilard

Najbliższe:

13/12/2019 11:00

Opis zajęć:

Gra musi być zakończona do godz. 19. W klubie zagramy w bilarda, zobaczymy transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych na wielkich ekranach, a także spotkamy się z przyjaciółmi. Na miejscu znajduje się bar oferujący szeroki wybór napojów, alkoholi i przekąsek. 147 Break Nowogrodzka to aż trzy różnej wielkości sale o całkowitej powierzchni 780 mkw., a w tym obszerna antresola ze stolikami, kanapami i telewizorami. A także… gry planszowe. Jeśli więc snooker Warszawa to tylko 147 Break.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w 147 Break Nowogrodzka ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do 147 Break Nowogrodzka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej