Artykuły

Trening

Spalanie kalorii z TRX: efekty, jak często ćwiczyć

20 września 2019 11:47

Ćwiczenia TRX przynoszą wiele korzyści: zbudujesz kondycję, równowagę, elastyczność i wytrzymałość całego ciała. Oczywiście, to ile kalorii spalisz podczas jednej sesji, zależy od intensywności treningu. Jednak niezależnie od tempa spalania kalorii, trening TRX prowadzony przez wyszkolonego instruktora może pomóc w budowaniu siły i poprawi wyniki sportowe, ale też ogólne samopoczucie.

Trening

Krav maga w Warszawie. Naucz się efektywnie bronić

23 września 2019 09:47

Krav maga to system walki, który jest kombinacją najbardziej skutecznych technik: boksu, zapasów, judo, jiu jitsu i muay thai. Krav maga to niezwykle przydatna umiejętność samoobrony, która może Ci uratować życie. Ćwicząc krav magę rozwijasz się się pod względem fizycznym, poprawiasz kondycję swojego ciała oraz uczysz się pożytecznych chwytów, które pomogą Ci się obronić, gdy ktoś Cię zaatakuje. Warto zatem zapisać się na zajęcia, tylko gdzie? Zależy nam przecież na solidnym przygotowaniu. Na Myfitweb.pl kupisz wejściówki i karnety na zajęcia krav magi i naczysz się samoobrony.

Trening

Ścianki wspinaczkowe w Warszawie. Idziemy się wspinać!

24 września 2019 11:13

Dla wielu wspinanie się może być czymś abstrakcyjnym, lecz w dzisiejszych czasach nie musi tak być. Coraz bardziej popularne stają się ścianki wspinaczkowe i nie bez powodu. Wspinanie się na takich ściankach niesie ze sobą wiele korzyści. Wypracujesz swoją sylwetkę, zadbasz o kondycję, popracujesz nad samodyscypliną oraz poczujesz radość i satysfakcję ze wspinaczki. Sprawdź najatrakcyjniejsze miejsca do wspinaczki w Warszawie!

Trening

Karta na siłownie w Warszawie. Ćwicz tanio i wygodnie

26 września 2019 09:05

Chcesz kupić kartę sportową, ale nie masz do niej dostępu za pośrednictwem pracodawcy? Teraz już masz taką możliwość. Kartę sportową Myfitweb może kupić każdy - nie tylko pracownik. Zapomnij o tradycyjnych kartach sportowych tylko dla pracowników. Wypróbuj kartę Myfitweb, która daje Ci dostęp do prawie 300 obiektów sportowych - siłowni, klubów fitness, ale też szkół jogi, szkoł walk i tańca. Kup jedną kartę sportową i ciesz się możliwością wyboru i różnorodnością treningu. Jak to działa?

Trening

Siłownia dla studentów w Warszawie. Wejściówki w dobrej cenie to podstawa

26 września 2019 09:36

Bez wątpienia regularne ćwiczenia na siłowni może być korzystne dla zdrowia, umysłu i ciała. Nie tylko zwiększa Twoją energię, zwiększa beztłuszczową masę mięśniową, zmniejsza ryzyko wystąpienia określonych warunków zdrowotnych i pomaga kontrolować wagę, ale także poprawia nastrój i pozwala żyć dłużej. Brzmi niesamowicie, prawda? Taka energia z pewnością przyda się niejednemu studentowi zwłaszcza podczas sesji, dlatego sprawdź najlepsze siłownie dla studentów i nie tylko.

Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Trening

Karnet na najlepsze siłownie w Warszawie. Zalety Myfitweb Open

26 września 2019 10:08

O tym, że warto chodzić na siłownię wie każdy z nas. Regularne chodzenie na siłownię może poprawić pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmocnić mięśnie, pomóc w utrzymaniu wagi, poprawić zdrowie psychiczne i zmniejszyć szanse wystąpienia innych chorób. Członkostwo w klubie fitness czy siłowni wcale nie musi być drogie. Sprawdź ofertę myfitweb!

Trening

Abonamenty sportowe dla osób indywidualnych tylko na Myfitweb

26 września 2019 11:29

Na rynku dostępnych jest wiele abonamentów sportowych, ale czy któryś z nich jest dostępny również dla osób indywidualnych? Zazwyczaj dostęp do takich abonamentów mają tylko osoby pracujące w większych firmach. A co z osobami indywidualnymi? Serwis Myfitweb pomyślał o tych osobach i stworzył karty sportowe nie tylko za pośrednictwem pracodawcy. Bez długoterminowej umowy i niepotrzebnych kosztów!

Trening

Zajęcia fitness w Starej Miłosnej i Wesołej: Tu jest gdzie poćwiczyć!

31 października 2019 13:55

Uprawianie fitnessu jest bardzo popularną formą aktywności fizycznej i niesie za sobą wiele korzyści - tego nie trzeba nikomu mówić! Fitness to nie tylko ruch, ale też humor. Wpływa na kondycję fizyczną i sprawia, że po prostu na co dzień czujemy się lepiej. Nawet krótkie sesje treningowe dają zauważalne efekty i poprawią naszą formę. Spalanie zbędnych kalorii czy pozytywny wpływ ćwiczeń na skórę to tylko niektóre widoczne efekty fitnessu. Szukasz zajęcia fitness w Starej Miłosnej i Wesołej: mamy dobrą wiadomość. Tu jest gdzie poćwiczyć! Myfitweb poleca kilka klubów, które warto odwiedzić.

Trening

5 pomysłów na weekend w Lublinie. Także z dzieckiem! [ATRAKCJE W LUBLINIE]

05 listopada 2019 10:56

Brakuje Ci pomysłów na spędzenie weekendu? A może nie wiesz dokąd wybrać się z dzieckiem... Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu i odprężenia, odrobiny dobrej zabawy poza domowym pokojem. Myfitweb przygotowało pięć propozycji jak spędzić miło, aktywnie, ciekawie oraz przede wszystkim tanio weekend w Lublinie. Bo atrakcje w Lublinie nie muszą być drogie.

Trening

Paweł Wierzchoń z Gimnastyki Warszawa: Gimnastyka to coś pomiędzy jogą a siłownią

06 listopada 2019 12:36

Gimnastyka Warszawa to miejsce stworzone z miłości i pasji do tej właśnie dyscypliny sportu. Dbałość o treningowy szczegół, o kondycję kursantów, ich samopoczucie i efekty, które niesie za sobą regularne gimnastykowanie się są tu najważniejsze. Wszystkiego pilnuje Paweł Wierzchoń, który o gimnastyce, akrobatyce i rozciąganiu się wie wszystko, a może jeszcze więcej.

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x