WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > 147 Break Zamieniecka
loading

147 Break Zamieniecka (bilard Warszawa) to największy klub bilardowy w Polsce. Nowoczesny obiekt zlokalizowany na bliskiej Pradze. Klub bilardowo-snookerowy robi wrażenie i imponuje wielkością. 26 stołów do pool bilarda, 6 stołów do snookera, 4 profesjonalne stoły do piłkarzyków, tarcze do darta. Do tego: na gości czeka monitorowany parking podziemny, z możliwością wjazdu windą bezpośrednio do klubu. Tak więc wygodnie.

Tu spędzisz idealny wieczór ze znajomymi. Transmisje wydarzeń sportowych na 2 ekranach i 9 telewizorach – praktycznie z każdego miejsca w klubie, nie odchodząc od stołu można obserwować rozgrywki sportowe. 147 Break Zamieniecka to 1200 mkw powierzchni, podzielonej na 3 strefy. Bar serwuje napoje i przekąski, a goście mogą tu zagrać także w gry planszowe. W ofercie klubu jest też nauka gry w snookera i bilarda – grupowa i indywidualna.

147 Break Zamieniecka Warszawa ma także uroczy i przestronny taras – wyjątkowo poczujesz się tu w szczególności wieczorem. Zamieniecka 80 – bilard rządzi pod tym adresem. Na Myfitweb.pl kupicie karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł. Albo wejściówki a atrakcyjnych cenach. Np. Cena Wejściówki po godz. 19 – 33 zł/1,5 godziny – 90 minut.

Cennik

Niestety, 147 Break Zamieniecka jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w 147 Break Zamieniecka? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do 147 Break Zamieniecka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej