WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > 147 Break Zamieniecka
loading

147 Break Zamieniecka (bilard Warszawa) to największy klub bilardowy w Polsce. Nowoczesny obiekt zlokalizowany na bliskiej Pradze. Klub bilardowo-snookerowy robi wrażenie i imponuje wielkością. 26 stołów do pool bilarda, 6 stołów do snookera, 4 profesjonalne stoły do piłkarzyków, tarcze do darta. Do tego: na gości czeka monitorowany parking podziemny, z możliwością wjazdu windą bezpośrednio do klubu. Tak więc wygodnie.

Tu spędzisz idealny wieczór ze znajomymi. Transmisje wydarzeń sportowych na 2 ekranach i 9 telewizorach – praktycznie z każdego miejsca w klubie, nie odchodząc od stołu można obserwować rozgrywki sportowe. 147 Break Zamieniecka to 1200 mkw powierzchni, podzielonej na 3 strefy. Bar serwuje napoje i przekąski, a goście mogą tu zagrać także w gry planszowe. W ofercie klubu jest też nauka gry w snookera i bilarda – grupowa i indywidualna.

147 Break Zamieniecka Warszawa ma także uroczy i przestronny taras – wyjątkowo poczujesz się tu w szczególności wieczorem. Zamieniecka 80 – bilard rządzi pod tym adresem. Na Myfitweb.pl kupicie karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł. Albo wejściówki a atrakcyjnych cenach. Np. Cena Wejściówki po godz. 19 – 33 zł/1,5 godziny – 90 minut.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  18,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Cena Wejściówki do godz. 19 – 18 zł/godzina – gra musi być zakończona do godz. 19
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  100,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Karnet 4 wejścia po 1,5 h w cenie 100 zł.
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik 147 Break Zamieniecka. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do 147 Break Zamieniecka bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek 147 Break Zamieniecka dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka po godz. 19 – 60 minut
Tylko na myfitweb Wejściówka od 23.00 zł Bilard

Najbliższe:

12/12/2019 19:00

Opis zajęć:

Cena Wejściówki po godz. 19 – 23 zł/godzina. 147 Break Zamieniecka (bilard Warszawa) to największy klub bilardowy w Polsce. Nowoczesny obiekt zlokalizowany na bliskiej Pradze. Klub bilardowo-snookerowy robi wrażenie i imponuje wielkością. 26 stołów do pool bilarda, 6 stołów do snookera, 4 profesjonalne stoły do piłkarzyków, tarcze do darta. Do tego: na gości czeka monitorowany parking podziemny, z możliwością wjazdu windą bezpośrednio do klubu. Tak więc wygodnie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówki do godz. 19 – 90 minut
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Bilard

Najbliższe:

13/12/2019 11:00

Opis zajęć:

Cena Wejściówki do godz. 19 – 25 zł/1,5 godziny – 90 minut – gra musi być zakończona do godz. 19.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w 147 Break Zamieniecka? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do 147 Break Zamieniecka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej